4 obserwujących
67 notek
19k odsłon
  642   1

Pierwszy efekt antyszczepionkowej szczujni

Bezprzykładne szczucie na wielu tzw. niezależnych portalach, administrowanych często przez osoby chlubiące się jakimś otarciem o dziennikarstwo (jeden z czołowych antyszczepionkowych oszołomów podnosi z dumą, że jest członkiem SDP!) w końcu dało efekt.

W niedzielę 25 lipca, około pół do drugiej po południu, w Grodzisku Mazowieckim doszło do ataku na Punkt Szczepień.

Interweniowała Policja. Prócz wrzasków jednego wyjątkowo nabuzowanego antyszczepionkowego foliarza na szczęście nie było większych ekscesów.

Tzn. nikt nie został pobity, ani też nikt nie zginął.

Czy jednak tak będzie w innych przypadkach?

Oto na portalu słynnym z rozpowszechniania rosyjskich fejków jeden z czołowych tamtejszych foliarskich propagandzistów wprost nawołuje do przemocy:

image

Bo przecież, jak można przeczytać na tym samym polskojęzycznym portaliku:

Otóż szczepionki grafenowe (98% składu szczepionek to tlenek grafenu) czynią z każdego zaszczepionego człowieka...radiową antenę odbiorczą! Tlenek grafenu jest ferromagnetyczny! Właściwości ferromagnetyczne grafenu bardzo dobrze przebadał w ramach swojej pracy doktorskiejmgr inż. Roman Strzelczyk (skrót jego pracy doktorskiej tutaj:
 https://www.ifmpan.poznan.pl/documents/rozprawy_doktorskie/R.Strzelczyk-streszczenie.pdf )

To dlatego ciała osób zaszczepionych przyciągają magnesy! W internecie pojawiło się miliony filmików pokazujących to zjawisko. Jednak nie każda osoba zaszczepiona staje się magnesem. Dlaczego? Zapewne zależy to od sposobu wprowadzenia „szczepionki” do przedramienia. W każdym indywidualnym przypadku osoba dokonująca „kuj-kuj” dokonuje to nieco inaczej: wbija igłę pod innym kątem, na różną nieco głębokość, trafia igłą w inny mięsień, itp. W efekcie wprowadzony do przedramienia płyn może się rozprowadzić po organizmie prawie, że natychmiast (i wówczas efekt magnetyczny nie wystąpi,) albo też będzie zalegał w miejscu wstrzyknięcia wiele godzin bądź dni i wtedy efekt magnetyczny wystąpi! Nie wykluczam też takiej możliwości, że część „szczepionek” nie zawiera grafenu, a więc i nie magnesuje osób zaszprycowanych, po to aby informacje o magnetycznej szczepionce propagandyści rządowi mogli interpretować jako „teorię spiskową”.

W jaki sposób tlenek grafenu zabija ludzi? W prosty! Ponieważ cząsteczki tlenku grafenu są ferromagnetyczne, więc jeśli zaszczepiony człowiek znajdzie się w polu elektromagnetycznym, to drobiny grafenu powędrują w to miejsce ludzkiego ciała gdzie to pole jest najsilniejsze! Tą właściwość grafenu wykorzystuje się w medycynie do „punkowego” wprowadzania leków. Kulka grafenu wewnątrz której jest lek, jest kierowana przez pole elektromagnetyczne go konkretnego organu ludzkiego, gdzie kulka „otwiera” się i uwalnia lek.
Przy której części ciał pole elektromagnetyczne jest jest najsilniejsze?

Przy głowie, gdyż każdy człowiek posiada telefon komórkowy, który podczas rozmowy trzyma przy uchu. Silne pole elektromagnetyczne przyciąga cząsteczki grafenu do naczyń krwionośnych w mózgu, tutaj cząsteczki grafenu tworzą grudki (gdyż wzajemnie przyciągają się), grudki tworzą zakrzep krwi i człowiek umiera, albo zostaje kaleką!


Jeśli w czasie rozmowy telefonicznej, decydenci zbrodni podniosą moc nadajników (a mają taką techniczną możliwość podniesienia mocy nawet stukrotnie!) to pole elektromagnetyczne wokół głów osób zaszczepionych -używających właśnie telefonów - osiągnie bardzo wysoką wartość. Cały grafen krążący w organizmie powędruje do głowy, tworząc w naczyniach krwionośnych zatory i zakrzepy!

To jest broń doskonała!


Proszę wybaczyć, ale nie podam linku. Jak ktoś chce skonfrontować z oryginałem, niech wytnie jakieś zdanie i wpuści w google’a.
Osobiście nie zamierzam promować polskojęzycznych oszołomów.

Składając wszystko do kupy mamy jednak dość mocno uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa, o czym nieco dalej.

Prócz czynu zabronionego mamy jeszcze rozpowszechnianie materiałów jawnie obliczonych na wywołanie wzburzenia społecznego.

Przy okazji zaś próbę ukręcenia niezłego interesu. Oto jeden z zasłużonych ongiś dla Niepodległości dziennikarzy, pozujący na różnych forach na prawdziwą wyrocznię moralno – polityczną praktycznie w każdej dziedzinie, nawołuje do zakupienia oraz stosowania kolejnego cudownego antidotum, usuwającego tlenek grafenu (czyli, chemicznie ujmując... tlenek węgla!) z organizmu.

Ta „cudowność”, mająca nas obronić zarówno przed bronią doskonałą, jak i przed COVID-em (wszak zdaniem tego pana nie ma żadnej pandemii, jest tylko objaw zatrucia tlenkiem grafenu) nazywa się Glutanion.

I jest do nabycia za marne 60 zł. Tyle średnio kosztuje dawka wystarczająca na tydzień. Na wszelki wypadek trzeba go stosować do końca życia, bo przecież złowrogi gang pod wodzą Sorosa-Gatesa co rusz dosypuje/dolewa tlenek grafenu, gdzie tylko się da. ;)

Rocznie to tylko 3.120 zł, ale za to otrzymuje się gwarancję, że ciało nie stanie się magnesem. I nie będzie przyciągało śrub, opiłków żelaza, siekier i, przede wszystkim, młotków.

Ehhhh… życie bez tych ostatnich warte byłoby każdych pieniędzy… ;)

Pozyskanie tylko 100 tysięcy naiwnych w Polsce oznacza przychód w wysokości 312 mln zł rocznie. Biorąc pod uwagę ilość wyborców Konfederacji w 2019 roku liczba naiwniaków powinna być nawet kilka razy większa. Na szczęście nie wszyscy dysponują wolną gotówkę w takiej wysokości.

Jak widać na wywoływanym lęku można zarobić konkretne pieniądze.

Przede wszystkim chodzi jednak o efekt polityczny.

ZłyPiS nakazuje szczepić się? Ergo Kaczyński i jego ferajna będą mieć/mają krew na rękach. To ludobójcy in spe!

Za pomocą technologii 5G oraz szczepionek (zwanych już śmierciówkami przez co bardziej gorliwe szury) będą usuwali ze społeczeństwa dowolną osobę.

Opór przeciw szczepieniom to walka o zachowanie substancji Narodu.

To taka nowa forma walki o wolność i niepodległość.

Co prawda ludzi zaszczepionych przybywa, a siekiery (czy nawet zwykłe gwoździe) nie wzbijają się w powietrze, by przylgnąć do żywego magnesu, ale…

Ale przecież na youtubie ponoć znajdziemy miliony filmików, pokazujących odmienny świat.

Proponowałem już jednemu z bardziej zagorzałych zwolenników teorii rozpowszechnianej przez środowisko red. Zygmunta K. (nazwisko znane redakcji), by wziął do ręki kompas i przeszedł mimo grupy ludzi. Jest już tyle zaszczepionych, że z całą pewnością kilku takich w niej się znajdzie.

Ich obecność, wedle teorii żywych magnesów, powinna skutkować odchyleniem igły magnetycznej.

W odpowiedzi usłyszałem, że... mam sobie włączyć youtuba! On zaś nigdzie chodzić nie będzie.

Trwawestując Mickiewicza – nie szkiełko i oko, ale ekran monitora!

Tego nie było nawet za mrocznej komuny. Najbardziej zatwardziali aparatczycy, gdy pokazywano im rzeczywistość odbiegającą dalece od tej opisywanej na łamach Trybuny Ludu (tak zwała się ówczesna Gazeta Wyborcza) próbowali ten dysonans tłumaczyć a to walką klas, a to incydentalnością wskazanego przypadku.

Teraz nadeszła nowa era – nowe ukąszenie heglowskie? Jak pamiętamy, filozof ów właśnie ukuł ulubione przez tzw. komunistów powiedzenie – jeśli fakty są przeciwko nam, tym gorzej dla faktów!*

Argumenty, uważane za racjonalne, obalane są przez antyszczepionkowych hunwejbinów krótkim demaskatorskim ich zdaniem stwierdzeniem – głoszący je jest albo faktorem firm farmaceutycznych, ich agentem, lub po prostu opłacanym przez ludobójców trollem.

Ta niesamowita nieprzemakalność jednak powoduje, że w rzeczywistości stajemy bezradni wobec rozsadzającej powolutku Państwo zalewu pandemii czystej głupoty. I nie jesteśmy w stanie zatrzymać jej w żaden sposób. Na nic argumenty zdroworozsądkowe, bo tamta strona jest na nie głucha.

Argumenty medyczne z kolei padają, bo przecież ONI mają swoje autorytety – emerytowanego lek. Hałata, zwanego doktorem Hałabałą, oraz mało znanego z pracy naukowej prof. Zielińskiego. Na gościnnych występach pojawia się również guru ruchu antyszczepionkowego prof. Maria Dorota Czajkowska – Majewska, zdobywczyni tytułu Biologiczna Bzdura Roku 2017 za wypowiedź o szczepionkach robiących z ludzi… zdalnie sterowane cyborgi.

Przedstawianie im lekarzy - profesorów, często o uznawanym na całym świecie dorobku, kończy się stwierdzeniem, że ludzie ci byli opłacani przez firmy farmaceutyczne w ramach tzw. grantów. Nie mogą zatem być uczciwi i dla kilku srebrników przymykają oczy na mordowanie Ludzkości. Tego co prawda jeszcze nie mówią głośno, ale to logicznie wynika z ich pseudonarodowo-naukowego bełkotu.

Zadyma w Grodzisku powinna w końcu obudzić władze. Zupełnie pod bokiem wyrosła ideologiczna piąta kolumna.

Fakt, złożona w 90% z idiotów, nie zdających sobie sprawy, w jakim kierunku prowadzą innych mądrych inaczej.

W niedzielę mieliśmy pierwszy przykład. Idę o zakład, że podobne ataki będą się nasilały. W tym mocniejsze, już z konkretnymi ofiarami.

To jednak tylko jedna strona medalu.

Stoimy przed groźbą wybuchu kolejnej fali pandemii. Tzw. antyszczepionkowcy są za to odpowiedzialni w stopniu nie mniejszym, niż wirus. Szczepienia bowiem mogły dość mocno ograniczyć, a nawet zlikwidować jej powstanie.

Ilość osób, które zejdą z tego świata przedwcześnie tylko dlatego, że uwierzyły Hałatowi czy Majewskiej, będzie liczona w setkach, jeśli nie w tysiącach.

Pora chyba, by sięgnięto po rozwiązania w polskim prawie.

Otóż art. 165 Kodeksu karnego wyraźnie mówi:

§ 1. Kto sprowadza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wielkich rozmiarach:

1) powodując zagrożenie epidemiologiczne lub szerzenie się choroby zakaźnej albo zarazy zwierzęcej lub roślinnej,


2) wyrabiając lub wprowadzając do obrotu szkodliwe dla zdrowia substancje, środki spożywcze lub inne artykuły powszechnego użytku lub też środki farmaceutyczne nie odpowiadające obowiązującym warunkom jakości,

3) powodując uszkodzenie lub unieruchomienie urządzenia użyteczności publicznej, w szczególności urządzenia dostarczającego wodę, światło, ciepło, gaz, energię albo urządzenia zabezpieczającego przed nastąpieniem niebezpieczeństwa powszechnego lub służącego do jego uchylenia,

4) zakłócając, uniemożliwiając lub w inny sposób wpływając na automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przekazywanie danych informatycznych,
5) działając w inny sposób w okolicznościach szczególnie niebezpiecznych,

podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

§ 2. Jeżeli sprawca działa nieumyślnie,  
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 jest śmierć człowieka lub ciężki uszczerbek na zdrowiu wielu osób, sprawca
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

§ 4. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 2 jest śmierć człowieka lub ciężki uszczerbek na zdrowiu wielu osób, sprawca
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Lubię to! Skomentuj32 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale