Józef Krajewski h. Jasieńczyk
Z prochów naszych powstaną mściciele!
17 obserwujących
637 notek
470k odsłon
360 odsłon

Józef Krajewski-Chałubowicz: – Covid, 19 „Matrycą” do kodowania

Joe Chal - code
Joe Chal - code
Wykop Skomentuj5

TEORIA SPISKOWA?

image

Od pewnego czasu da się czuć w powietrzu dziwny lekki zapach przypominający dezynfektant stosowany w supermarketach. Zapach ten jest wyczuwalny (nie dla wszystkich), mimo że w otoczeniach tych nikt nie spryskiwał?

Oznaczać to może, że są środki chemiczne czy "wirusy" rozpryskiwane za pomocą np. samolotów, a dowodem na to jest fakt symultanicznych ognisk zapalnych w różnych zakątkach świata.

Ponieważ Covid 19 jest wirusem zmodyfikowanym i ma najprawdopodobniej służyć jednemu celowi tzn. zaimplementowania go całej społeczności naszego globu.

Jak dowiedli naukowcy australijscy, wirus ten nie jest groźnym dla ludzi i w 84 % „stan chorobowy” przebiega bezobjawowo, co oznacza, że 16 % społeczeństwa będzie od razu nosicielem tego wirusa przy pierwszym kontakcie z nim.

Ponieważ wirus znajduje się w otoczeniu i większość ludzi jest odporna na jego inwazję, więc zmuszono ludzi na całym świecie do noszenia maseczek, aby w ten sposób poprzez wielokrotnie wchłanianie wydychanego podczas wydychania i w spotęgowany sposób implementować, utrwalać samemu sobie tego „pasożyta” w swoim organizmie.

„Zdrowy organizm zawsze będzie się bronił przed intruzem, który chce wtargnąć do naszego organizmu i wydalić go na zewnątrz a maseczka staje się trudną barierą niepozwalającą na to” J K-Ch

Gdy to już się stanie i Covid 19 będzie miała cała światowa populacja - życie nasze powróci do normy, ale tylko pozornie, ponieważ wirus Covid 19 jest swego rodzaju „matrycą”, na której można będzie w niedalekiej przyszłości dokonywać na odległość – kodowania.

Wcale tak nie musi być, jak to przedstawiłem powyżej, ale logika i fakty wskazują dokładnie na to, że ci, co planowali kontrolowanie ludzi (łącznie z dr. Mengele) znajdą sposób, aby dokonać tego zbrodniczego dzieła.

 Czy do wprowadzania danych na matrycy tego wirusa będzie się używało anten naziemnych 5G, czy satelitów nie jest takie ważne, ponieważ nieuchronnie tak się właśnie stanie.

Całe to sztuczne zamieszanie wokoło szczepionek Billa Gatesa jest moim zdaniem kamuflażem i ma na celu odwrócenie uwagi od tego, co tak naprawdę sekretnie przygotowano dla ludzi, a powyżej w formie bardzo prostej starałem się opisać na podstawie logicznego rozumowania.

Dla ludzi niezorientowanych i fanatyków religijnych obecnych rządów odchodzenie od ograniczeń ma pokazać, jacy to dobrzy i wspaniali a tak na dobrą sprawę są oni tylko zwykłymi narzędziami w rękach tych, którzy są zdolni zniszczyć naszą cywilizację.

Zapewne "dobrodziejcze powracanie do normalności" będzie postępowało jakiś czas do momentu wprowadzenia głównej fazy programu kodującego, który już jest planowany na jesień tego roku.Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale