8 obserwujących
106 notek
69k odsłon
  158   0

Jan Duda : "homoseksualizm jest zaraźliwy"

Okazuje się, że ojciec prezydenta Andrzeja Dudy ma nader interesujący światopogląd.

Otóż broniąc przyjętej uchwały anty-LGBT twierdzi, że akty agresji wobec osób LGBT w Polsce są wyolbrzymiane. Dużo większym zagrożeniem  są, jego zdaniem, popularne obecnie twierdzenia o możliwości wyboru płci.


- "Czynniki kulturowe to efekty promowania  homoseksualnych skłonności. Po prostu homoseksualizm jest w znacznym stopniu zjawiskiem zaraźliwym. Twierdzenie, że płeć to jest kwestia wyboru, które staje się u nas modne, utrudnia dzieciom rozwój psychofizyczny" – mówi Jan Duda.


Profesor powołuje się  na artykuł z "Science Magazine", z którego według niego wynika, że jedynie od 8 do 25 proc. osób deklarujących skłonności nieheteronormatywne ma je z powodu odmienności genetycznych. W przypadku reszty decydują inne uwarunkowania, np. kulturowe. Zatem według ojca prezydenta "człowiek powinien pracować nad sobą", by "wykorzystać predyspozycje biologiczne".


Jan Duda podkreślił również, że przypadki ataków na osoby związane ze społecznością LGBT są w Polsce rzadkie. W jego ocenie wszyscy w kraju mają takie same prawa. 


Ojciec Andrzeja Dudy stawia śmiałe tezy. 

Twierdzi, że ludzie wybierają sobie orientację seksualną pod wpływem mody.

I że homoseksualizmem można się zarazić.

Mówi to człowiek z tytułem profesora.

Jeśli orientacja seksualna jest wyborem, to kto nie będący masochistą wybrałby dobrowolnie taką która stygmatyzuje i rodzi wrogość społeczną ?

Pan Duda senior , wzorem syna, stał się obiektem memów.

Nie homoseksualizm  jest zaraźliwy.

Zaraźliwa i dziedziczna jest ignorancja i głupota.


https://wiadomosci.onet.pl/kraj/jan-duda-o-homoseksualizmie-jest-w-znacznym-stopniu-zjawiskiem-zarazliwym/nd859s8

Lubię to! Skomentuj19 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale