Blog
lestat
lestat
119 obserwujących 2619 notek 2049034 odsłony

Moje ostatnie komentarze

@r306   Proszę bardzo  Konstytucję można zmieniać, naprawiać, ulepszać, ale dzisiaj stoi ona ponad wszystkimi innymi źródłami prawa. (…) Dlaczego ta konstytucja ma takie znaczenie? Bo żyjemy w jednoczącej się Europie. Nie dalej...
@Trammer - blogerska tłuszcza Nie będę juz pisal w S24 Znudziła mi sie wieczna piwnica przez 11 lat. Czasami moze ale to moze krotki komentarz u kogoś jak tu. 31 sierpnia tekst o misiu. I nic więcej.
To z Sopotu ? Jak tak to siedzielismy niedaleko , ja z Dyrekcją w B503 :)))
Dwa dni spaliśmy na Floriańskiej. Masakra. Coś jak Monciak w Sopocie. U nas juz od 2 do 6 zakaz. Wczoraj widziałem na BP.
@AldoMoro  Dlaczego cud? Szwecja wygra z Meksykiem a Niemcy 3 4 do 0 z Koreą . I tyle.


O mnie

W związku z końcem postkomunistów,a poszerzeniem pojęcia lewica oraz uznaniem Gierka za patriotę - odkurzam znaczek sprzed 35 lat image "Za nic bym nie chciał , aby uważano mnie za człowieka poważnego , bo w obecności tzw. poważnych ludzi dzieci bawia się bez wigoru i radości , kobiety przestają być zalotne , wojskowi nie chcą opowiadac pieprznych anegdot , maski zdejmuja lub nadziewają w ich obecności tylko ludzie smutni. A na dodatek - durnie są zawsze poważni. counter
free counters Jeden z tych poważnych wygłosił najgłupsze zdanie w salonie na mój temat "dyskomfort części dyskutantów wynikający z tej wprost niemożliwej już do banalizowania, relatywizowania czy tym bardziej ignorowania kompromitacji PO, wzrósł niepomiernie i manifestuje się w sposób różnoraki. Jedni fundują nam różnego rodzaju divertissement w postaci zagadek...."

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @r306   Proszę bardzo  Konstytucję można zmieniać, naprawiać, ulepszać, ale dzisiaj...
  • Lechia z zaplecza ekstraklasy lata 70. Puszkasz Korynt Tłokiński.. Arka z zaplecza Kupcewicz.....
  • @Trammer - blogerska tłuszcza Nie będę juz pisal w S24 Znudziła mi sie wieczna piwnica przez...