6 obserwujących
197 notek
142k odsłony
  1597   0

Jakim prawem zakazane jest kazirodztwo, jeśli nie mają dziecka

 

Przecież miłość nie wybiera.

Szczególnie że tyczy to także osób adoptowanych!!!

"Art. 201 [Kazirodztwo] Kto dopuszcza się obcowania płciowego w stosunku do wstępnego, zstępnego, przysposobionego, przysposabiającego, brata lub siostry, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5."

Widać normalna jest jedynie Hiszpania, Portugalia oraz Francja(już czasów Napoleońskich)

 To samo z Zoofilią rozumiem jest obrzydliwa ale nikomu do tego co ktoś robi w swoim domu,  szczególnie jeśli zwierze jest przebadane a on się z tym nie afiszuje a był jedynie  donos  np od  mściwego sąsiada.

Na dodatek zrównana jest z pedofilią a  idąc  scholastycznym totkiem myślenia wynika z tego iż dziecko=zwierzę, 

no comments.

Sam jak pisałem jestem przeciwny poczęciu przez kazirodczy związek, podobnie sprzeciwiam sie tzw. małżeństwom z rozsądku ponieważ w związku kazirodczym pula genów jest podobna więc może dojść do poważnych mutacji, zwyrodnień kończyn, chorób genetycznych czy osłabionej odporności u poczętego dziecka.

Za to małżeństwa z rozsądku zazwyczaj oznaczają brak miłości do siebie oraz dziecka a także kiepskie dopasowanie genetyczne ponieważ jak wykazują ostatnie badania ludzie którzy dadzą zdrowe potomstwo często czują do siebie miłość.

W prawie powinno być jasno nie wolno rodzić dzieci, jeśli jedna osoba jest bezpłodna to już na pewno nic złego się nie stanie.

A zoofilia o ile nie jest uprawiana publicznie, a zwierze jest przebadane powinna być dopuszczalna.

Koniec

 

Lubię to! Skomentuj28 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale