6 obserwujących
197 notek
142k odsłony
  256   0

Czy FSB sponsoruje salon24 ?

Na początku sierpnia 2016 roku Putler wydał nakaz aresztowania Georga Sorosa za lata 90 kiedy to podobno zniszczył rosyjską gospodarkę a to ciekawe. Bo czytając książki np Jurija Felsztinskiego, Władimir Pribyłowskiego pt "Korporacja zabójców" czy inne książki opozycjonistów ostrzegających przed pseudo-demokratyzacją Rosji mówią coś wręcz odwrotnego. Bezprawne aresztowanie Gorbaczowa i przejecie władzy przez Jelcyna a właściwie jego rodzina...

Tak naprawdę wszystko dążyło do tego co jest teraz. Pozorne prywatyzacje kumulacja pieniędzy i władzy w jednym miejscu szwindle Putina jako wiceprzewodniczącego mera Petersburga min. ściągnięcie dużej ilości narkotyków do Europy. Przed tymi tzw. "przemianami" przestrzegano już dawno ale nikt wtedy nie słuchał. . A teraz zwalanie tego na Georga Sorosa jest szczytem @@@@@@@@@@@@@@@@  tu padną wyzwiska a to publicystyka a nie rynsztok ale czasem puszczają nerwy. Kolejni prezydencji USA którzy lizali Putlerowi zad szybko wycofywali się z tego. 

A tymczasem salon24 od niedawna zaczął firmować w swoim sklepie jak i swoich reklamach książkę pt George Soros Najniebezpieczniejszy człowiek świata niedługo po tym jak 

Niedawno wyszło iż portal http://zmianynaziemi.pl/ jest tylko formalnie Polski a informacje pochodzą od FSB. Do portalu tego należy też portal tylkonauka.pl.

Falangi, ruch narodowy, judaszowa pożyczka moskiewska, niszczenie Oleksego lubianego przez wszystkie partie, wrogość do UE oraz NATO oraz antysemickie postawy to dzieło kremla. To ostatnie z pomocą Iranu.

Niektórzy prawicowcy cynicznie piszą iż to rechot historii bo właściwie całe lewactwo atakuje Putina co jest dziwne i trzeba to zbadać. Ja napisze odwrotnie jak to prawactwo wspiera KGB-owca który chce odbudować coś na kształt fuzji ZSRR i caratu. To właśnie trzeba zbadać.

Czy Putler kupił salon24 ?

Czy Putler kupił salon24 ?

Antysemickie strony o rzekomych żydach w Polskiej polityce pochodzą maja swoje źródła w MOISie. Kiedyś na innym portalu pokazywałem te strony niestety już nie istnieją. Łatwo było znaleźć wystarczyło szukać z jak najwcześniejszą datą z pomocą jedynie Google. Wtedy działała jeszcze kopia usuniętych stron. Potężne narzędzie dzięki któremu opisywałem pod inną oczywiście ksywą powiązania narodowców z arabami. 

Podsumowując Rosji nie należy nigdy ufać ale czytając moje poprzednie blogi niestety w Rosji szybko się nie zmieni(bo alternatywy dla Putlera jak na razie nie ma) no chyba iż ktoś podbije ten kraj i rozbierze na części. Ten kraj demokratyczny będzie tylko wtedy gdy zostanie samo księstwo moskiewskie. Teraz moja rada nigdy nie ufać Iranowi ponieważ właśnie temu staremu perskiemu prawie imperium zawdzięczamy to co teraz mamy na świecie terroryzm, zamachy imigrantów.

Teraz mała uwaga to ze Rosjanie jeszcze nie wkroczyli do Ukrainy prawdopodobnie  oznacza iż "rząd" Ukrainy prawdopodobnie dawno dogadał się z Kremlem stąd embargo na Polskie towary a brak embarga na towary rosyjskie.

teraz zapytam kolejny raz czemu salon24 firmuje tą książkę niedługo po nakazie aresztowania Sorosa wysłanym przez Putlera. na koniec wymowny mem

Czy Putler kupił salon24 ?

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale