6 obserwujących
197 notek
142k odsłony
  222   0

Mariusz Błaszczak wspiera morderców?

Katowice duże miasto wyposażone w inteligentny system monitoringu oraz analizy który monitoruje praktycznie wszystkie ulice w  tym mieści. na system składają się 194 kamery + kamery prywatne praktycznie we wszystkich biurowcach oraz sklepach. Dzięki specjalnemu oprogramowaniu system rozpoznaje twarze  oraz co najważniejsze wykrywa niebezpieczne sytuacje(np gdy jest duże zbiorowisko ludzi ,gdy ludzie biegną biją się). System ten kosztował 14 mln zł został uruchomiony 29 sierpnia 2016 roku. 

Mimo mimo to 9 czerwca 2016 roku w Silesia City Center pojawili się uzbrojeni kibole jeden z maczetą reszta z kijami bejsbolowymi. Chcieli dopaść JEDNEGO mężczyznę ochrona standardowo wezwała policję która znajduje się 2 km stąd mimo to przyjechała dopiero gdy bandyci odjechali. Pomimo to monitoring dziwnym trafem nic nie wykazał.

14 sierpnia 2016 r w nocy chuligani zatrzymali pociąg z kibicami ruchu Chorzów. Ktoś jadący tym pociągiem celowo zaciągnął hamulec. Pomimo dużej ilości policji oraz monitoringu i zniszczeniu "zaledwie" 10 radiowozów wszyscy chuligani uciekli.... Dopiero ponad 6 miesięcy później zatrzymano 5 chuliganów..... Brawo. 

Nie trzeba było długo czekać na jeszcze większy dramat.

22 sierpnia 2016 r w centrum warszawy na ul 3 maja został zamordowany 19 letni były piłkarz GKS Katowice Dominik Koszowski przez kilkunastu szalikowców jak się potem okazało z tego samego klubu. Był osobą nie agresywną a spokojną i wycofaną ale po tym jak szalikowcy próbowali zaatakować jego ojca stanął w jego obronie w nagrodę został zadźgany. Co najlepsze każdy metr kwadratowy ulicy jest objęty kamerą więc śmierć Dominika została dokładnie uwieczniona  na kilku kamerach !!! Mordercą okazał się 35 letni Dariusz N Nożownik "Ostry" sprzedawca  a zarazem współwłaściciel spółki Gieksiarz. Ponoć był na wielu państwowych uroczystościach kościelnych dobrej zmiany....

Dariusz Nożownik zdjęcie

źródło http://www.krs-online.com.pl/msig-4654-19668.html

Teraz będzie najbardziej szokująca cześć. Pomimo dowodów świadków oraz nagrań morderca uciekł a klub wycofał się ze współpracy z tą spółką dopiero na początku grudnia tego roku ..... Po opublikowaniu wizerunków wszyscy prócz niego zgłosili się na policję (jakby nie mogli ich złapać) a co najbardziej skandaliczne list gończy został wysłany dopiero 16 listopada i to po interwencji detektywa Rutkowskiego którego najęła rodziny ofiary.

To wszystko to efekt polityki Błaszczaka który pouczał policję by łagodniej obchodzić się z chuliganami.

Pomimo morderstwa tegoroczne apogeum klęski polityki Błaszczaka nastąpiło 15 października gdy armia 600 chuliganów z GIEKSA uzbrojonych w noże, maczety, siekiery, kije bądź po prostu kamienie napadła na katowicki spodek. Policja dobrej zmiany zatrzymała tylko tych co byli najbardziej agresywni...

Zaraz po tym zdarzeniu wkurzony związek zawodowy NSZZ Policji wystosował list do Beaty Szydło w którym w którym to  policjanci zwrócili uwagę iż obecnie w takich sytuacjach wymaga się od policji stanowczych działań min. armatek wodnych oraz broni gładkolufowej ale jak takiemu bandycie stanie się krzywda to policjant zostaje sam z problemem w przeciwieństwie do szalikowców wobec których kary są zatrważająco niskie bądź są zawiasy a nawet uniewinnienie. 

Na to główny winowajca Błaszczak odpowiedział iż list ten jego zdaniem jest oznaką SIC upolitycznienia policji. Zdaniem Błaszczaka upolitycznienie oznacza zbyt surowe kary dla szalikowców czyt patriotów.

Teraz wiadomo skąd taka opieszałość przecież ktoś musi bronić rządzących gdy wkurzy się suweren a jak wiadomo kandydaci na obrone terytorialną nie mogą być lewakami ponieważ mają walczyć też z agrożeniem wewnętrznym kraju agresja wiec jest wskazana. Pomimo krótkiego kursu doświadczenie w walce wręcz taki mają, inteligencja nie za dużą dzieki czemu wytrzymają historię roja. 

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale