6 obserwujących
175 notek
284k odsłony
  1301   0

Pisowska paranoja tow.Pietruczuka z SLD

 Rzecz pierwsza;jest miasto Warszawa,zasiedlone przez chłopstwo z awansu społecznego i umęczone 8 latami rządów PO,z czego czterema do spółki z SLD.W mieście tym jest dzielnica Bielany,w której rządzi PO wraz z SLD. Jest tam wiceburmistrz Grzegorz Pietruczuk,nominat komuchów na to stanowisko.

Towarzysz Pietruczuk będąc egzekutywą jednego szczebla samorządu terytorialnego,jest jednocześnie legislatywą innego szczebla samorządu terytorialnego,czyli mówiąc po ludzku jest radnym sejmiku wojewódzkiego dla Mazowsza. Takie możliwości bycia jednocześnie władzą ustawodawczą i wykonawczą stworzono chyba po to,aby towarzysze z PO/SLD mogli pobierać pensje w dwóch miejscach. Postkomuna zawłaszczając państwo nie ma mechanizmów samoograniczania,gdyż towarzysz Pietruczuk jest jeszcze członkiem rady nadzorczej SKM,czyli Szybkiej Kolei Miejskiej. Z pensją paru tysi, gdyż sejmikując Mazowszu i burmistrzując Bielanom na pewno nabrał niezbędnej wiedzy o kolejach.

 

Ponieważ nadchodzą wybory samorządowe,towarzyszowi Pietruczukowi byłoby głupio pożegnać się z dietą,pensją i tantiemą,więc oczywiście startuje ponownie do sejmiku Mazowsza z listy komunistów.

 

I tu zaczyna się rzecz druga;

 

W Polsce jak wiadomo spiski nie istnieją,a teoria spiskowa jest wymysłem Antoniego Macierewicza,moherów i ciemnogrodu. Tako rzecze Szechter Cajtung,Polityka,Lisłik czyli elementarze każdego wieśniaka aspirującego do bycia tzw.”europejczykiem”

 

A teraz clou:towarzysz Pietruczuk w ramach kampanii wyborczej udzielił wywiadu lokalnemu szmatławcowi „Tu Bielany”czyli bezpłatnej lokalnej gazetce promującej komunistów z SLD,a czasem postkomunistów z PO.

 

Tytuł wywiadu zatrważa. Brzmi on bowiem”Czy wybory na Mazowszu są fałszowane?”

 

Oto link;http://tustolica.pl/czy-wybory-na-mazowszu-sa-falszowane_68218

 

No i towarzysz Pietruczuk podkopuje w nim pierwszy dogmat o uczciwości wyborów w RP. Według towarzysza ostatnie wybory do sejmiku Mazowsza sfałszowano na rzecz....PSL. Które w tym sejmiku ma pewną nadreprezentację w stosunku do sondaży poparcia. I rządzi do spółki z PO.

 

A fałszowanie wyników wyborów według. tow. Pietruczuka odbyło się metodą unieważniania głosów poprzez dostawianie drugiego krzyżyka. Do artykułu dołączona jest mapa pokazująca odsetek głosów nieważnych w skali całego kraju,gdzie oczywiście Mazowsze lideruje.

 

Co najbardziej boli tow. Pietruczuka??

 

Aby PO porzuciła PSL jako koalicjanta i wzięła sobie do współrządzenia SLD z Pietruczukiem.

 

A mnie się po głowie takie myśli kołaczą;

 

1/dlaczego Pietruczuk swoje żale wylewa TERAZ, na koniec kadencji,a nie zrobił tego po wyborach 2010 roku?

2/dlaczego tow. Pietruczuk nie złożył ani w 2010 ani w 2014 skarg sadowych na wynik wyborów,tudzież nie zawiadomił stosownych organów o podejrzeniu popełnienia przestępstwa?Przecież według dogmatów RP,organy typu prokuratura są bezstronne i obiektywne. Na pewno wyjaśniłyby tę sprawę dogłębnie. Czyżby dopiero wizja oderwania od koryta spowodowała trafny obraz rzeczywistości wyborczej?

3/co najważniejsze,dlaczego nikt nie odesłał tow. Pietruczuka do psychiatry. Spiski,fałszerstwa wyborcze,paranoja i podważanie osiągnięć demokratycznego systemu państwa prawa są domeną przebrzydłego PiS i obsesji Kaczyńskiego,a nie światłych europejczyków,do których jak wiadomo SLD się zalicza.

 

amen

 

 

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale