Nie wiem czy ktoś z Was oglądał żenujący spektakl TVP zwany Quizem o podatkach. Bezczelność tych wszystkich Kopacz,Szczurek itp. przekroczyła chyba granice paranoi. Najpierw komplikują system do absurdu a później każą nam się tym ekscytować! Ciekawe czy mocno zaciekawiony był mąż kobiety z Kartuz , która popełniła samobójstwo bo źle rozwiązała quiz. Albo Kluska którego odpowiedzi szanowne jury nie uznało. A przeciez Wy też na codzień rozwiązujecie ten quiz prowadząc własne firmy i co miesiąc zastanawiając sie czy udzieliliscie prawidłowych odpowiedzi.Wyobrażacie sobie taki quiz w innym kraju? A Orłoś i Chylewska niczym nie różnią się od aktorów śpiewających w widowiskach dla dygnitarzy komuny albo rzeszy.
170
BLOG


Komentarze
Pokaż komentarze (1)