Pokolenie Apokalipsy
Po pierwsze, BÓG. Po drugie - Ojczyzna.
12 obserwujących
149 notek
123k odsłony
  662   0

Koronawirusy. Definicja według podręcznika dla studentów

Znalazłem w sieci informację o koronawirusach z podręcznika dla studentów pt „Wirusologia”, autorstwa Leona Jabłońskiego, PZWL 1973. Oto jej fragment:


„Koronawirusy należą do tych małych szatanów, które u ludzi na całym świecie i w każdym wieku wywołują pospolite przeziębienia – i dlatego stanowią jedną z nieuniknionych przykrości ludzkiego życia. Nazwane tak z powodu korony charakterystycznych podłużnych wypustek, widocznej w mikroskopie elektronowym, są przyczyną wielu zachorowań, szczególnie w zimie oraz na wiosnę, kiedy słabną ataki innej, dużej grupy katarogennych napastników, rinowirusów. Zakażenia wywołane przez koronawirusy bywają czasami śmiertelne u zwierząt, ale nie u człowieka, z wyjątkiem być może sytuacji, w których odporność jest drastycznie zmniejszona z jakiegoś innego powodu.

Koronawirusy potrzebują zaledwie trzech dni, aby namnożyć się w drogach oddechowych w ilościach wystarczających do spowodowania fatalnego samopoczucia ich ofiary. Przeciętnie takie przeziębienie trwa około tygodnia, kilka dni krócej niż typowa infekcja rinowirusowa, co z nawiązką rekompensuje większa niż w przypadku rinowirusów ilość wydzieliny zatykającej nos. Koronawirusy z zadziwiającą skutecznością potrafią powtórnie atakować tych samych gospodarzy, co stanowi jedną z przyczyn, dla których wszelkie marzenia 0 szczepionce pozostają w sferze utopii.”Wobec tego rodzi się wiele pytań: czy Szumowski i Niedzielski posiadają taką wiedzę? Czy wiedzę taką posiadają specjaliści nominowani przez rząd? Czy wie o tym premier i rząd, parlamentarzyści i prezydent? 


Jeśli rządzący ukrywają ten fakt, działając wbrew zdrowemu rozsądkowi i nauce, w konsekwencji niszcząc życie Polaków, siejąc strach i spustoszenie w sercach i przestrzeni publicznej, wprowadzając bezprawne dyrektywy, w tym o przymusowym i siłowym szczepieniu i przyjmowaniu leków, to zapłacą za to straszną cenę. W ten sposób skazują siebie na przeklęcie i potępienie przez Boga, Naród i historię.    


image

Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale