0 obserwujących
15 notek
99k odsłon
516 odsłon

Syfilis w relacji Polska - Izrael? ...kto i co wyssał z mlekiem matki?

Wykop Skomentuj2

Skąd tyle toksyczności w realcji pomiędzy Polakami a Żydami?!

...może dlatego, że w świadomości świata funkcjonujemy jako tzw gorszy sort? Przecież nie jest żadna tajemnicą jak patrzą na nas np.: Niemcy czy Francuzi! Łatwo jest nas obrazić i jak dobrze wszystkim wiadomo - od dawna jesteśmy chłopcem do bicia! ...a w dodatku nasze elity na każde warknięcie np.: Zachodu reagują strachem i od razu klękają na kolana! ...właśnie do tego przyzwyczailiśmy cały świat w ciągu ostatnich 25 lat! A przez to, Izrael z łatwością i bez refleksji dokopuje nam - widząc przed oczami kwestie dawnego mienia pożydowskiego - które do dziś nie znalazło właściwego finału!

...a może to próba przygotowania nas Polaków i opinii publicznej na świecie do wyegzekwowania od nas - na ich zasadach odszkodowań za utracone mienie podczas II WŚ? ...bynajmniej proces odzyskania pełnej rekompęsaty za utracone mienie żydowskie w czasie II WŚ nigdy nie został zakończony i nawet nie widać żadnego światełka w tunelu! ...a wiec to frustracja? ...a może to oznacza jeszcze coś innego?! Zdaniem niektórych komentatorów - pełzająca toksyczność Izraela wynika z trudnej historii i jeszcze trudniejszej teraźniejszości?! A może wszystko po trosze?!

Warto zadać sobie też pytanie - dlaczego dziś Izrael milczy o odpowiedzialności samych Niemiec za holocaust? ...bo Niemcy zdążyli kupić sobie przychylność i milczenie? Faktem historycznym jest to, że W 1952 r. premier Ben Gurion podpisał umowę z kanclerzem Adenauerem dot. odszkodowań Niemiec dla Izraela. ...a te pieniądze płyną do dziś!

PS. Izrael całkiem nie dawno ogłosił, iż zażąda nawet wypłaty odszkodowania w łącznej wysokości 250 miliardów USD od Tunezji, Libii, Maroka, Iraku, Syrii, Egiptu, Iranu i Jemenu za utracone mienie. W 1948 roku po utworzeniu Państwa - Izrael, żydzi opuścili wspomniane uprzednio kraje - pozostawiając swoje mienie. Mało się o tym mówi ale to pokazuje prawdziwy kierunek polityki tego państwa! ...chodzi o kasę i o nic więcej! 

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale