- powiedział Zbigniew Ziobro i rozpętało się piekło. Sprawa otarła się o Trybunał w Strasburgu, który uznał, że wypowiedź ówczesnego ministra sprawiedliwości narusza domniemania niewinności.
Jak informuje Gazeta Wyborcza: "Sprawa zabójstwa Eugeniusza Wróbla, byłego wiceministra transportu, ma zostać umorzona - poinformowała prokuratura rejonowa w Rybniku. Powodem umorzenie jest uznanie za niepoczytalnegosprawcy zbrodni- syna Wróbla."
A ja mam pytanie, czy była już sprawa w sądzie? Jeżeli nie, to co z domniemaniem niewinności?
Czy w Polsce przestrzeganie prawa nie obowiązuje wszystkich?
--
O iście ekspresowym tempie zamiatania sprawy pod dywan, napisali:
Ufka... http://lubczasopismo.salon24.pl/ptasieradio/post/255531,czy-ktos-slyszal-o-takim-ekspresie
i Nathanel... http://blogmedia24.pl/node/41285
Tego w telewizji nie pokazali...
==================================================== "Ani najmądrzejsza konstytucja, ani najmędrsze nawet prawa nie zabezpieczą ludzkiej wolności i prawa, jeśli obyczaje ulegną powszechnej deprawacji" - Samuel Adams, jeden z założycieli Stanów Zjednoczonych. ==================================================== "Przyszłość będzie o Tobie pamiętać i Polacy o Tobie nie zapomną. Zostaniesz zapamiętany – jako wróg wolności." - J.M.Rymkiewicz do A.Michnika
Nowości od blogera
Inne tematy w dziale Polityka