41 obserwujących
530 notek
572k odsłony
  1738   0

Maziarski dziękuje "kolegom z BBC", ja dziękuję salonowi24

Przedstawiciel gazety, na portalu której wielokrotnie czytałam komentarze typu: "niech go ktoś wreszcie zabije" o ś.p. Lechu Kaczyńskim, używa manipulacji angielskich dokumentalistów, jako narzędzia do walki z polskimi dziennikarzami.


BBC pokazała zmanipulowany obraz polskich kibiców, z tego, co jest marginesem, czyniąc normę. Dokładnie taki sam "dokument" można nakręcić w Wlk. Brytanii i innych europejskich krajach. Bo zmanipulować można wszystko, można np. pokazując furmankę sugerować, że w danym kraju furmanka jest podstawowym środkiem lokomocji. Tyle, że z prawdą nie ma to nic wspólnego.
Widzą o tym dziennikarze, dlatego z tak negatywnym odzewem spotkał się ten fałszujący polską rzeczywistość obraz.

Niestety, są w zawodzie dziennikarza i tacy ludzie, którzy zamiast antypolską manipulację potępić, wykorzystują ją do tego by uderzyć w kolegów z konkurencyjnych redakcji.
I dziękują...
 
Pełny tekst mojej najnowszej notki jest tutaj: link
 
 
 
Solidaryzując się z usuniętymi blogerami i tymi, którzy sami odeszli, protestując przeciwko polityce s24 promujacego smoleńskiego kłamcę oraz prawdopodobnie naiwnie licząc, że  coś do kogoś dotrze - zawieszam publikację notek na salonie. Wiem, wiem, jestem recydywa, ale czas pokazał, że trzy miesiące temu dobrze czułam.  
Pozostawiam sobie możliwość komentowania, jeśli sytuacja będzie tego wymagała.
 
 
Wszystkich bardzo serdecznie pozdrawiam, dziękując  za mile spędzony tu czas.
 
 
Lubię to! Skomentuj20 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale