Biblijnie
Wolność prawdy więzieniem kłamstwa
14 obserwujących
375 notek
71k odsłon
  72   0

Dlaczego Polacy nie wychodzą na ulicę?

Rozważymy najpierw,  jakich metod  walki z systemem używał ewangeliczny Jezus - autorytet dla zdecydowanej większości Polaków.

Historię Jezusa wszyscy jako tako znamy - NAUCZYCIEL, który nakazał Piotrowi schować żelazny miecz do pochwy. Dlaczego? Ano dlatego, że duch materialnie z nikim się nie szarpie. Materia do ducha nie należy, zatem nie jest potrzebna mu do niczego. Duch włada SŁOWEM, które tnie FAŁSZ nielitościwie, oddzielając szpik od stawów, które OSĄDZA pragnienia i myśli serca;

Hbr4,12
12 Żywe bowiem jest SŁOWO, skuteczne i ostrzejsze niż wszelki miecz obosieczny, przenikające aż do rozdzielenia duszy i ducha, stawów i szpiku, zdolne osądzić pragnienia i myśli serca. 13 Nie ma stworzenia, które by było przed Nim niewidzialne, przeciwnie, wszystko odkryte i odsłonięte jest przed oczami Tego, któremu musimy zdać rachunek. - BT

Jezus, syn Marii i nieznanego cieśli, na którego zstąpił duch pozamatrixowego Stwórcy, jedyne co czynił, to NAUCZAŁ SŁOWA PRAWDY. Po co? Ano po to, aby zaistniała WIEDZA pośród  oszukanych  przez rzym ludzi. Cuda , uzdrowienia i inne olabogi wyszły od innego Jezusa, syna YHWH, zrodzonego z dziewicy Maryi, za sprawą ducha świętego YHWH, którego opiekunem był Józef, potomek królewskiego rodu Dawida, a nie żaden cieśla, jak rozeznali pradawni egzegeci na kanwie sfałszowanego PISMA.

Ze względu na to, że duch naszego Ojca zapisany w Jezusie z Nazaretu NAUCZAŁ PRAWDY, wszelkie władze i zwierzchności zapragnęły go ZGŁADZIĆ, albowiem pojawiająca się z ust Jezusa  PRAWDA, czyniła z wszelkich władz religijnych i świeckich pośmiewisko. To jedyny aspekt, którego boi się władza - PRAWDA. PRAWDA nie zostawia na władzy suchej nici, obala wszelkie autorytety przez nią nadane, a religie ściera w pył, tak, że nie zostaje kamień na kamieniu.

Dlatego właśnie, gdy Piłat zapytał czy ma wypuścić Jezusa, w którym notabene żadnej winy się nie dopatrzył , zmanipulowany przez arcykapłanów i starszych ludu - czyli władzę ,bezwiedny tłum domagał się śmierci Jezusa - jak podpowiada logika, po to, aby władza dalej mogła trwać;

Mt27,20 i 24

20 Tymczasem arcykapłani i starsi namówili tłumy, żeby prosiły o Barabasza, a domagały się śmierci Jezusa. 

24 Piłat widząc, że nic nie osiąga, a wzburzenie raczej wzrasta, wziął wodę i umył ręce wobec tłumu, mówiąc: «Nie jestem winny krwi tego Sprawiedliwego. To wasza rzecz». - BT


Jak zatem widzimy jasno, na kanwie biblijnej oraz historycznej,  kościół zawsze domaga się śmierci SPRAWIEDLIWEGO, choć rzymska władza nie widzi  w nim żadnej winy. Mordercę Barabasza z rzymskiego  więzienia kościół   Piłatowi wypuścić nakazał, a sprawiedliwego na śmierć wydał, coby dalej  durnotę swą światu zapodawać, oczekując na nie wiadomo kogo, skoro SPRAWIEDLIWYCH do krzyża kościół przybija.

Jedyne czego BOI się  kościół, to SŁOWO PRAWDY , które nie zostawia na tymże oszustwie suchej nici, albowiem ulicznych Barabaszy, to święty kościół apostolski , zwany rzymskim  - wyłapie rękoma opłacanego przez się z naszych podatków aparatu przymusu , i w tri miga i do więźnia rzymskiego zapakuje, fałszując przy tym dokumentację, nie inaczej jak w przypadku ewangelicznego Jezusa.

Dlatego właśnie POLACY wiedzeni duchem prawdziwego STWÓRCY  na ulicę dzisiaj nie wychodzą, albowiem są poddani działaniu programów PRAWDY, nawet wówczas, gdy świadomości tego nie mają jeszcze żadnej. Programy elohim to nie materia, przez co materialna wizualizacja ich działania, zdecydowanie odbiega od zaistniałej w duchu rzeczywistości.

Nie to, co widzimy oczami zafundowanymi nam przez mafię YHWH stanowi o zaistniałych już faktach, które kreowane są w rzeczywistości DUCHOWEJ, zwanej naukowo PROGRAMOWĄ. PRAWDA już istnieje , i zostanie okazana światom w sposób niepozostawiający żadnych złudzeń.

Dyrektor jednej z rozgłośni radiowych ciągle powtarza -  TYLKO PRAWDA  NAS  WYZWOLI. Jakby nie kombinować, ojciec dyrektor mówi o MESJASZU - wyzwolicielu, na którego światy czekają od niepamiętnych czasów, i jak widzimy jasno, nazywa go PRAWDĄ, zatem nie utożsamia go z długowłosym hollywoodzkim aktorem. Skoro PRAWDA nie jest MATERIĄ to czym może być? W tejże rzeczywistości - PROGRAMEM, gdyż nic innego tu nie nie ma, prócz PROGRAMÓW i materii, wykreowanej notabene przez PROGRAMY, zwane biblijnie - ELOHIM.

marek sujkowski 
Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale