14 obserwujących
876 notek
324k odsłony
151 odsłon

Prezydent Polski jest "Głową Państwa"

Wykop Skomentuj8

i strażnikiem KONSTYTUCJI III RP:
Trybunał Konstytucyjny dba w Polsce,
o konstytucyjność Ustaw Sejmu
podpisanych przez Prezydenta Polski,
a tym samym PRAWA – prawda?!

To, jak to jest w Polsce (jakoby prawa), że kilkudziesięciu sędziów buntowników - zadymiarzy z sędziowskiej organizacji: "Iustitia" z prezes Sądu Najwyższego przewracają w Polsce swoimi wyrokami i wybrykami cały system prawny, godząc tym w zapisy KONSTYTUCJI III RP i POLSKIE PRAWO, a Prezydent Polski Andrzej Duda, który zaprzysięga sędziów i pani Prezes Trybunału Konstytucyjnego Julia Przyłębska – milczą?!
W sądach polskich w tym, w Sądzie Najwyższym - dochodzi do anarchii, łamania PRAWA i KONSTYTUCJI III RP, a dwa najwyższe URZĘDY KONSTYTUCYJNE w Polsce - milczą, i na tak rażące łamanie PRAWA i KONSTYTUCJI III RP - pozwalają?, oto jest pytanie, na które odpowiedź pragnąłbym poznać, jako pełnoprawny obywatel polskiego państwa i wyborca!
Świat na Polskę patrzy i się śmieje:
Polacy, to głupi naród zadymiarzy, który walczy pomiędzy sobą na oczach całego demokratycznego świata, hańbiąc tym całe polskie społeczeństwo i ośmiesza Polonię w miejscu ich zamieszkania!
Jak długo jeszcze najwyższe Organa Władzy Ustawodawczej i Urzędy Konstytucyjne w Polsce, będą tolerowały grupę zadymiarzy w togach, niszczącą polski system prawny i profanowały zapisy KONSTYTUCJI III RP pod potrzeby wrogów suwerennej, narodowej Polski?!
Poza tym:
dlaczego Prezydent Polski - Strażnik Konstytucji III RP, nie wystąpi do Sejmu RP w sprawie Ustawy delegalizującej związek zawodowy, czy partię polityczną zadymiarzy w togach pod nazwą "Iustitia", który/a nie jest zgodny/a z KONSTYTUCJĄ III RP, czyżby tej grupy sędziów w Polsce, nie obowiązywały zapisy KONSTYTUCJI RP: ROZDZIAŁ VIII, art. 178, punkt 3?!
Panie Prezydencie Polski;
jak długo jeszcze będziemy tolerować ten trwający bunt/burdel w polskich sądach?!

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale