14 obserwujących
857 notek
320k odsłon
135 odsłon

Obym się mylił,

Wykop Skomentuj1

ale jak domniemam, to te publicznie organizowane zadymy Sądu Najwyższego pod batutą prezes Małgorzaty Gersdorf i niektórych sędziów z niższych instancji, są celowe, na zlecenie, i sterowane zewnątrz!
To, co robi obecnie w Polsce kasta proniemieckich GAP w togach, jest  destrukcją nie tylko polskiego systemu prawnego, ale też; rozbijaniem stabilności gospodarki polskiej - czym to wam/nam grozi?, wszyscy winniście wiedzieć, bo bezpieczna Polska, to przyszłość wasza i waszego potomstwa.
Ten cyrk z łamaniem zapisów Konstytucji RP przez SN pod batutą prezes Małgorzaty Gersdorf, z dużym prawdopodobieństwem jest też; celowym dobrze przemyślanym, zorganizowanym sabotażem w celu zniszczenia spójności najwyższych organów i urzędów państwa polskiego, a to zagraża bezpieczeństwu wszystkich Polaków.
ABW i niektóre służby z SKW powinny sprawdzić konta bankowe w Polsce i poza Polską sędziów, prokuratorów i notariuszy, którzy mają majątki niewspółmierne do swoich zarobków.
A także sprawdzić dokładnie przepływ pieniędzy z zagranicy na ich konta krajowe, czy z Polski na ich konta zagraniczne - ponieważ, nikt za darmo nie doprowadza organów własnego państwa do anarchii w tak perfidnym stylu - nikt, prócz szumowin, tj; polskich zdrajców Polski i interesów Polaków oraz Polonii!

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale