14 obserwujących
857 notek
320k odsłon
98 odsłon

Uważajcie rodacy na kogo oddacie swój cenny głos, dn. 10.05.2020 roku.

Wykop Skomentuj2

Hańbiące Polaków jest zwracanie się polskich zdrajców Polski zasiadających w PE, KE pod batutą PO-KO i PZPR, do wrogów Polski  z Parlamentu Europejskiego, Komisji Europejskiej i TSUE, o pomoc w zniszczeniu gospodarki polskiej, w tym; rolnictwa, rodzin polskich, i bezpieczeństwa Polski, przez zabranie Polsce dotacji i dopłat, m.in. dla rolników, jest czymś ohydnym, niewybaczalnym i niebezpiecznym, bo uderzy w ceny artykułów i produktów rolniczych/spożywczych oraz w nas wszystkich!
To wszystko, co wiem od dawna, o działalności polskich zdrajców Polski na arenie międzynarodowej i w Polsce, potwierdza tylko moją tezę, że europejska czerwona zaraza wraz z liberałami, którzy dzisiaj toczą całą UE, to śmierć europejskiej cywilizacji życia, i BOGA w ludziach!
Polacy, którzy jeszcze dzisiaj głosują na tych potomków - obrońców czerwonej zarazy, jaka opanowała Polskę od roku 1944 po rok 1993 oraz polskich przestępców z KC PZPR, ich bezpieki, tj: UB/SB; KBW/WSW; Informacji Wojskowej, MO, ROMO, ORMO, oficerów WRON i sędziów, prokuratorów, itd., to nie są  polscy patrioci, tylko wrogowie bezpiecznej suwerennej Polski!
To są ludzie-wyborcy współodpowiedzialni za wspieranie polskich zdrajców Polski pod batutą PZPR, a obecnie PO (platformy oszustów) w układu Okrągłego Stołu, którzy popełniali afery i zbrodnie (1989 - 1991;1992 - 2005; 2007 - 2015) , m.in.; polityczne, etyczno-moralne, ekonomiczno-gospodarcze, przeciwko Polsce, Polakom, polskim rodzinom, i dzieciom poczętym!
Antypolscy wyborcy pozwalają swoim wybrańcom dzisiaj opluwać: BOGA, POLSKĘ, SYMBOLE NARODOWE, i POLAKÓW - PATRIOTÓW w Polsce i na arenie międzynarodowej!
Polscy zdrajcy Polski dzisiaj proszą wrogów Polski w Parlamencie Europejskim, o niszczenie Polski; państwa narodowego, suwerennego, i stanowiącego o sobie.
Wstydźcie się polscy wrogowie Polski pod batutą PO-KO, ich wyborcy i sympatycy, o ile jeszcze macie w sobie odrobinę; rozumu i człowieczeństwa, rozsądku i poczucia odpowiedzialności za suwerenną Polskę – nielojalne kmioty, hańbiące własne gniazdo – POLSKĘ, i to na oczach całego demokratycznego świata!
Świat z was się śmieje, gardzi wami patrząc na was i na to, co Polsce i rodakom robicie z obrzydzeniem, bo zdrajcom własnej ojczyzny - Polski, nikt w świecie mądrych ludzi wam, nie wybaczy; zdrady, poniżania organów konstytucyjnych państwa polskiego, i hańby - hańby, która też spadnie na wasze wredne tak jak wy - potomstwo, obojętnie gdzie by się ono nie znalazło!

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale