14 obserwujących
857 notek
320k odsłon
136 odsłon

Publiczny show kandydatów z antypolskiej TARGOWICY na UP RP.

Wykop Skomentuj1

Zarzucanie dzisiaj Prezydentowi RP Andrzejowi Dudzie prowadzenie kampanii wyborczej z wykorzystaniem korona-wirusa, jest tekstem miernym i jedynie kabaretowym dla podwórkowych kabaretów po paru flaszeczkach czystej bez zagrychy!
Podchodząc w ten sposób "wybitni" kandydaci na Urząd Prezydenta RP z antypolskiej TARGOWICY pod batutą KO (koalicji oszustów) Borysława Budki, powinni też dodać okres działania Prezydenta RP Andrzeja Dudy na rzecz bezpieczeństwa Polski, Polaków i Polonii od początku piastowania przez niego: Urzędu Prezydenta RP - 2015!
Prawdę tu pisząc, to Prezydent RP Andrzej Duda - prowadzi swoją kampanię wyborczą już od pięciu lat, tj; od dn. 06.08.2015 r.
Polacy dn. 10.05.2020 r., nie będą Prezydenta RP Andrzeja Dudę wybierać na reelekcję za to, co on dzisiaj gada, tylko za jego pięcioletnią godną służbę na rzecz bezpieczeństwa: Polski, Polaków, i całej Polonii, a nie Niemców czy Moskali!
Rada moja dla tych; bardzo "wybitnych" kandydatów na Urząd Prezydenta RP – 2020, z poszczególnych partii tworzących dzisiaj ANTYPOLSKĄ TOTALNĄ TARGOWICĘ jest to, by w końcu przestali się publicznie ośmieszać, ponieważ na ich kabaretowe występy w mediach; nie tylko patrzy cała Polska, Polonia, ale też cały demokratyczny świat!
Bzdury, jakie dzisiaj TARGOWICZANIE publicznie plotą, o Prezydencie RP Andrzeju Dudzie; świadczą tylko, o ich niskiej samoocenie, zakompleksieniu, i niedorozwoju umysłowym – intelektualnym, by się chciało rzec;
"góralu, czy ci nie żal?",
utraciłeś własny rozum
- jadąc w siną dal!


Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale