15 obserwujących
973 notki
348k odsłon
  296   2

Takiego debilizmu w Polsce się spodziewałem ...

No to mamy w Polsce jakoby; "obywateli polskich", którzy mówią, że są patriotami; debile to?, czy tylko psychicznie niezrównoważeni?
Otóż 35% tych jakoby "polskich obywateli" -  zwących się Europejczykami wraz z prostakiem i niedoukiem Władysławem Frasyniukiem nazywają żołnierzy WP; śmieciami i watahą wściekłych psów, a Maślak - wykładowca uczelniany, przyrównuje Pograniczników i żołnierzy WP do SS-manów, co za debil!
Tak, by się nie działo, gdyby ta hołota zwąca się Europejczykami znała historię WP, historię polskich Pograniczników i historię wyczynów sadystycznych morderców: Niemców/SS-manów w całej Europie!
Tylko te 35% jakoby "polskich obywateli/debili", może popierać słowa prostaka i niedouka Władysława Frasyniuka, Maślaka i wicemarszałek Senatu-Grodzki z lewicy; senator Gabrieli Morawska-Staneckiej z OAZY przestępców z PO/KO - obraz nędzy i rozpaczy, i to jest ponoć prawniczka – zero honoru i wstydu!
Jak zachowa się te 35% antypolskich idiotów - Europejczyków, kiedy zostaną zgwałcone ich; wnuczki, córki, żony, kochanki, a ich synom poderżną łby – wówczas, też idioci nazwiecie żołnierzy WP; szmatami i sforą wściekłych psów?, a pograniczników SS-manami?!
Zwracam się do was 35% antypolskich debili; przeczytajcie to, na co się publicznie powołujecie: Umowę Międzynarodową o ochronie granic suwerennego państwa, i kto ma prawo starać się o  Azyl w państwie, które go przyjmuje - może wówczas dotrze do waszych zidiociałych mózgów; dlaczego żołnierze WP i Pogranicznicy chronią granicę Polski - państwa suwerennego i przedmurze UE!
Powołujecie się na Umowy Międzynarodowe i Konwencje, a nie wiecie, co w nich jest zapisane – cymbały!


Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale