15 obserwujących
973 notki
348k odsłon
  270   4

Z tego, co wczoraj słyszałem, to Führer D. Tusk chyba z frustracji oszalał.

Donald Tusk publicznie zarzuca dzisiaj Jarosławowi Kaczyńskiemu mowę nienawiści i prowokacje.
Pragnę przypomnieć Führerowi D. Tuskowi, że to on już w roku 2005 i 2006 zamiast z PiS stworzyć koalicję, to rozpoczął w stosunku do Jarosława Kaczyńskiego i PiS, ordynarną mowę nienawiści wraz z Januszem Palikotem, Stefanem Niesiołowskim, itd., ponieważ Jarosław Kaczyński - wówczas Prezes PiS, odmówił Tuskowi i jego zgrai oddania w ramach koalicji najważniejszych resortów!
A latem w 2006 roku szef PO Donald Tusk ze swoimi akolitami wręcz oszalał; organizując w Warszawie manifestacje na których pomawiał, oskarżał wówczas Premiera Rządu IV RP Jarosława Kaczyńskiego i jego ministrów w niewybrednych słowach, o okradanie Polski i Polaków, co było podłym kłamstwem, ponieważ w 2006/7 roku w Polsce PKB było na poziomie 6,2 -7,2 %, niskie zadłużenie Polski, deficyt na poziomie bezpiecznym 49% w stosunku do PKB i systematyczny spadek bezrobocia, tj; w 2004 r., nim PiS przejął władzę w Polsce bezrobocie było na poziomie 18%, a kiedy PiS oddawał władzę w 2007 roku koalicji PO/PSL pod batutą Donalda Tuska, to bezrobocie spadło z 18 do 11%.
A co się działo z bezrobociem, kiedy D. Tusk rządził?, sami wiecie; rosło od 2008 do 2014 r., jak grzybki po deszczu wraz z długiem Polski, który wówczas przekroczył 1 bilion i 200 mld zł!
Kto Polaków okradał?, ano z tych danych wynika, że koalicja PO/PSL pod batutą D. Tuska!
D. Tusk i jego partia PO; dzięki swoim agresywnym pomówieniom, oskarżeniom partii PiS i Premiera JK., w 2007 r., wygrali wybory do parlamentu i to wówczas zaczął się rozbiór gospodarki RP i ogałacanie Skarbu Polskiego Państwa; niszczenie stoczni, kopalń węgla, służby zdrowia, WP, policji, szkolnictwa, uczelni, rolnictwa, gospodarki morskiej, itd., wyprzedaż najrentowniejszych i strategicznych dla Polski spółek skarbu państwa!
Sami wiecie/pamiętacie, co się działo w Sejmie III RP w latach 2007 - 2011, kiedy był w Sejmie III RP poseł PO Stefan Niesiołowski, Janusz Palikot i ich zachowanie się w stosunku do braci Kaczyńskich, rodziny Kaczyńskich i później po Mordzie Smoleńskim, kiedy to pod Pałacem Prezydenta RP, stał krzyż; jakie tam wulgaryzmy padały w stosunku do ludzi zamordowanych pod Smoleńskiem i tych, co obchodzili miesięcznice ich śmierci, gaszenie zniczy sikaniem na nich, itd.; itp.!
To, co się wyrabiało pod Pałacem Prezydenckim (w którym urzędował były członek PO B. Komorowski) i krzyżem, było szokiem, nie tylko dla dużej części Polaków/patriotów, ale też dla dziennikarzy zachodnich, którzy to oglądali, co miesiąc!
A dzisiaj, co robi w Polsce Führer Donald Tusk?, ano sieje mowę nienawiści i prowokuje do niebezpiecznych zachowań już od swojego wjazdu do Polski (namiestnik Angeli Merkel), ponownie pomawia i oskarża: Rząd IV RP pod batutą PiS i Premiera Mateusza Morawieckiego, Jarosława Kaczyńskiego – mimo, że J. Kaczyński głosu nie zabiera, na wiecach nie buntuje Polaków przeciwko Polakom, itd.!
Führer D. Tusk oskarża Rząd IV RP i PiS, jednak sam nie jest w stanie wymienić nic, co by świadczyło o tym, że Rząd IV RP pod batutą Mateusza Morawieckiego i PiS z J. Kaczyńskim, okradają Polaków i ich rodziny.
Kim dzisiaj się otacza Führer D. Tusk i jego partia PO/KO?, ano najbardziej ubabranymi PZPR-owcami, wulgarnymi kobietami w Polsce spod szyldu; "czarnych parasolek", zdeprawowanymi, zdemoralizowanymi, wulgarnymi feministkami pod batutą Marty Lempart i byłymi funkcjonariuszami: SB, WSI, UOP, czy takimi wulgarnymi ludźmi, jak zdemoralizowany: Frasyniuk, umoczonymi sędziami ze Stajni Augiasza - "Iustitia", czy byłymi generałami posowieckimi z LWP, którzy dzisiaj zwracają się do żołnierzy WP, by wymówili służbę Rządowi IV RP, a tym samym Polsce, za co ci generałowie winni być natychmiast przez Prezydenta RP pozbawieni stopni generalskich za namawianie żołnierzy do buntu równoznacznym z puczem!
I dzisiaj Führer D. Tusk zarzuca J. Kaczyńskiemu, że JK jest za mowę nienawiści i prowokacje odpowiedzialny?, czy dzisiaj obok J. Kaczyńskiego stoi i obraża żołnierzy WP i Pograniczników Frasyniuk?, wulgarna Marta Lempart?, zdrajcy z TVN-ów godzący w dobre imię Polski?, żydowska GW wspierająca wrogów Polski, jakimi są m.in. Niemiec M. Weber, latający holender F. Timmermans, czy największy matoł w UE i były premier Belgii Guy Verhofstadt?, koleś i prowokator euro-dupków z PO/KO, PZPR, PSL, a także koleś Führera D. Tuska, który jest jeszcze szefem tej; zdegenerowanej bandy z EPL (europejskiej partii lumpów), wściekle atakującej Polskę i Polaków mając nas za faszystów i to przy czynnym wsparciu członków PO/KO, PSL i PZPR?!
Zastanawiam się na tym; kiedy ten ojciec łgarstwa Führer Donald Tusk, zacznie mówić Polakom i Niemcom – PRAWDĘ?!
Donald Tusk przynosi wstyd: Polsce, Polakom, Polonii i swojej rodzinie - nędzna istota!

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale