15 obserwujących
973 notki
348k odsłon
  148   2

Jakim nędznikiem trzeba być w Polsce,

by rodzinne tragedie wykorzystywać do swoich celów politycznych wmawiając swoim bezmózgim wyborcom; ja wasz Führer jestem katolikiem i żądam prawa do aborcji na życzenie?!

Ilu w Polsce ludzi musi umrzeć poza Smoleńskiem, by tkz; "obywatele polscy" ponownie wybrali Donalda Tuska na swojego Führera i z Polski uczynili zaściankowy land niemiecki z nędznym euro w swoim portfelu, bez rodzących się w Polsce dzieci Polek i Polaków, ale wypełnionej pasożytami/islamistami?!
Wiecie dlaczego czołowi politycy z PO (platformy obłudy) i PZPR – demony Szatana - wygrywają w dużych polskich miastach?, ano dlatego, że w polskich dużych miastach od 1989 roku zagnieździło się najwredniejsze wcielone ZŁO (marksiści/leniniści i liberałowie), co widać jest od lat w Białymstoku, Olsztynie, Gdańsku, Poznaniu, Warszawie, Łodzi, itd. - miasta szamba, w których firmy komunalne, są wyprzedane Niemcom!
Ta ostatnia przez Führera D. Tuska zorganizowana manifestacja w obronie; nie tej zmarłej w wyniku zapewne błędu lekarza - kobiecie, ale w obronie prawa do aborcji na życzenie - powszechnego mordowania dzieci poczętych.
Aborcja winna być uznana przez MTS w Hadze i ONZ za zbrodnie przeciwko ludzkości i za zbrodnie ludobójstwa!
A w Polsce aborcjoniści winni być ścigani z urzędu przez prokuraturę, ponieważ aborcja i jej obrońcy zagrażają bytowi państwa polskiego i jego rozwojowi, jak i ci mordercy w kitlach i ich zleceniodawcy z PO/KO, PSL i Nowej Lewicy (PZPR)!
Rocznie w Polsce zabija się oficjalnie; ponad sto tysięcy poczętych dzieci w dużej większości - zdrowych, drugie tyle nieoficjalnie – wiecie, jak to zubaża Polskę pod względem wymiany pokoleniowej?, rozumiecie to?!
Znowu powiecie, że BÓG nie istnieje, kiedy sami doprowadzicie do III W.Ś., i PIEKŁA na ziemi przez brak prawidłowego działania waszego mózgu?, bo do takich konsekwencji, to wszystko teraz zmierza – więc, bądźcie gotowi na PIEKŁO!

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale