15 obserwujących
977 notek
349k odsłon
  182   1

Niemcy są dzisiaj inni, jak ci z w latach 1939/45 - narodowi socjaliści?, wolne żarty!

PO-srańcy pod batutą volksdeutscha/führera PO/KO Donalda Tuska, tak publicznie twierdzą, ale to tylko dlatego, że mają duże problemy z pamięcią i ze znajomością historii odbudowujących się Niemiec pod logiem: RFN, po 1946 roku.
Otóż musicie rodacy wiedzieć, że Międzynarodowy Trybunał Wojskowy w Norymberdze - jakoby Sprawiedliwości - obradujący i skazujący zbrodniarzy niemieckich za okres II W.Ś., był właściwie ARENĄ CYRKOWĄ, który nie wziął pod uwagę wszystkich zbrodniarzy z formacji: SS, Gestapo, Kripo, Sipo, z niemieckiego lotnictwa wojskowego Luftwaffe, Werhmachtu czy niemieckich obozów masowej zagłady rozsianych po całej Europie, w tym – Polsce!
Ci pominięci niemieccy zbrodniarze ze zbrodniczych jednostek, m.in. SS, Gestapo, itd., tworzyli po 1946 roku elitę odbudowujących się po zniszczeniach wojennych Niemiec, tkz: RFN!
Mało tego, by nie dopuścić do wyroków śmierci na niemieckich zbrodniarzach wojennych - Niemcy na obszarze Republiki Federalnej Niemiec 24.05.1949 roku znieśli karę śmierci i zapisali to w swojej Konstytucji!
Mało kto z Polek i Polaków wie, a z młodych żadna/en, że elitę RFN tworzyli niemieccy narodowi socjaliści z NSDAP (oficerowie - mordercy: Polaków, Żydów, Romów, itd., z SS, Gestapo, Kripo, komendanci i zastępcy z niemieckich obozów koncentracyjnych z całej Europy, itd.), którzy po 1946 roku zasiadali na stołkach władzy, na różnym jej poziomie; ministrów rządu niemieckiego, prokuratorów, sędziów, szefów wywiadu i kontrwywiadu (BND), burmistrzów miast, czy szefów landów, itd.!
Dzisiaj tam zasiadają ich dzieci, wnuki, prawnuki - potomkowie, to jak niby ci jakoby dzisiejsi Niemcy mają być inni, jak ci z lat 1939/45?!
Dlaczego w Niemczech narodowi socjaliści dzisiaj bez problemu obchodzą na ulicach niemieckich landów, miast - urodziny szefów SS i nie tylko?!
Ano dlatego, że w Niemczech ideologią wiodącą nadal jest skrywany narodowy socjalizm, a to świadczy o tym, że Niemcy; nie tylko nie zmienili swojego charakteru, ale w ogóle nie żałują masowych mordów dokonanych przez swoich; pradziadków, dziadków i swoje babki na Polakach, Żydach, Romach czy Rosjanach; na polskich wsiach, miastach, zakładach pracy czy muzeach, galeriach sztuki, itd.!
Historia rodacy ma być dla was/nas: MATKĄ PRZESTROGI, a nie tępoty umysłowej, jaka po 2004 roku dopadła polskich zdrajców Polski z PZPR, PO/KO, PSL; Nowej Lewicy czy Konfederacji – rusofili!

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale