13 obserwujących
790 notek
302k odsłony
144 odsłony

Mamy bardzo dobrą pamięć, jak mniemam – więc;

Wykop Skomentuj1

jak wszyscy wiemy pedofilia i wykorzystywanie dzieci przez pedofilów robiących filmy pornograficzne z udziałem też dzieci - niekiedy z kilkumiesięcznymi, przez członków rodzin, instruktorów, nauczycieli, księży, itd., nie zrodziła się w dn. 26.10.2015 roku po dojściu Zjednoczonej Prawicy pod batutą PiS do władzy.
Po tej hucpie w Sejmie IV RP; lewactwa i liberałów z PO (platformy oszustów) pod batutą Grzegorza Schetyny, ZSL pod batutą Wł. Kosiniaka-Kamysz i niedobitków Nowoczesnej-Lubnauer; należy zapytać, m.in: Grzegorza Schetynę, co on zrobił będąc MSWiA w rządzie Donalda Tuska (16.XI.2007 – 13.X.2009), w sprawie wyłapania i ukarania pedofilów, prócz udziału w "Aferze Hazardowe" i "Akcji Widelec"?!
Hmm;
a co zrobił Borysław Budka, który był Ministrem Sprawiedliwości w rządzie Ewy Kopacz (4.V.2015 - 16.XI.2015), by ograniczyć maksymalnie wykorzystywanie dzieci w Polsce przez różne środowiska patologiczne, m.in.; organy władzy, nauczycieli, instruktorów, trenerów, członków partii  politycznych, itd., i prócz darcia mordy w Sejmie IV RP; łapcie pedofila, tj; za Rządu Polski pod batutą PiS?!
Dzisiaj hipokryci z antypolskiej totalnej opozycji pod batutą PO-KO i G. Schetyny zarzucają Zjednoczonej Prawicy pod batutą PiS, że oni zrobili "Listę Pedofilii" i ją upublicznili, że podnieśli kary do 30 lat, itd?!
Ta antypolska "totalna opozycja" przygłupów pod batutą PO-KO i G. Schetyny jest pozbawiona; pamięci, honoru, i wstydu - banda wichrzycieli i nieudaczników, a nie żadna konstruktywna polska opozycja!
RODACY;
zastanówcie się bardzo dobrze, nim zagłosujecie na to antypolskie bezrozumne, bezduszne - bydło, które obecnie szkodzi Polsce i Polakom – wszystkim, ale nie przestępcom!

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale