13 obserwujących
790 notek
302k odsłony
121 odsłon

Antypolska totalna opozycja pod batutą G. Schetyny

Wykop Skomentuj2

- niechcący,
założyła sznur na szyję zwyrodnialcom - pedofilom!

Nowelizacja Kodeksu Karnego o pedofilii polegająca na likwidacji kar w zawieszeniu i podniesienie ich w zależności od stopnia zwyrodnienia czynu pedofilskiego, jest bardzo dobrą ochroną dzieci przed pedofilami i pornografią z udziałem dzieci!
Lobby propedofilskie, jak mniemam; nie będzie sponsorować posłów z totalnej opozycji za to, że przyczynili się do tak wspaniałego posunięcia Ministerstwa Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro oraz większości sejmowej pod batutą PiS!
Poza tym;
nowelizacja KK o pedofilii da też rodzicom do ręki bat na tych, którzy będą próbować ich dziećmi manipulować, dzieci demoralizować, deprawować, w przedszkolach i szkołach podstawowych przez, tkz; domorosłych seksuologów, którzy ich dzieciom będą też sugerować czynności charakteryzujące zboczeńców, tj; masturbowania penisa, cipki oraz innych świńskich zabaw i zachowań!
Rodzice takich dzieci, będą mogli pociągnąć tych domorosłych seksuologów o skłonnościach pedofilskich przed sąd, i wówczas taki domorosły seksuolog/lożka, wyląduje w pierdlu na, co najmniej 5 - lat!
I o to chodzi;
zwyrodniali zboczeńcy - pedofile, winni siedzieć w pierdlu lub w psychiatryku, a nie demoralizować i deprawować niepełnoletnie nasze dzieci, czy wręcz noworodki w żłobkach czy w domach przez, tkz; opiekunki, czy opiekunów, kiedy matka i ojciec dziecka, dzieci - pracują!
W USA; ksiądz wykładający religię za dłuższe patrzenie na niepełnoletnią uczennicę, został oskarżony o molestowanie wzrokowe uczennicy i ukarany usunięciem ze szkoły oraz skazany na zapłacenie bardzo wysokiej kary pieniężnej w ramach odszkodowania - paranoja czasami, śmieszną się staje!
W Polsce, tak Rzecznik Praw Obywatelskich A. Bodnar, jak i prezes Sądu Najwyższego M. Gersdorf wystąpili w obronie pedofilów, a nie dzieci, którym ci zwyrodniali zboczeńcy, nie tylko profanują ciało, ale też niszczą ich psychikę, o zgrozo!
Sędziowie w sądach polskich wydawali dla pedofilów wyroki, w tkz; zawieszeniu, lub umarzali postępowania, a z tego jasno wynika, że ci sędziowie musieli też być pedofilami, bo normalny człowiek, o zdrowych zmysłach - chroni dzieci, a nie zwyrodniałych zboczeńców - przestępców seksualnych - prawda?, czy się mylę?!
Szacunek; dla MS i PG Zbigniewa Ziobro, i jego podwładnych za pochylenie się nad ochroną krzywdzonych przez zwyrodnialców naszych dzieci i wnuków!
Wiecie?, wyborcy totalnej opozycji pod batutą G. Schetyny, co wasi niepełnosprawni umysłowo posłowie z koalicji PO-KO i Nowoczesna-Lubnauer podczas głosowania nad karami dla pedofilów robili?, ano wyciągnęli karty do głosowania i wyszli z sali Sejmu IV RP - brawo!
Nadal wyborcy: PO-KO, ZSL, i PZPR (SLD) popierajcie swoich ochroniarzy pedofilii i pedofilów, przestępców, w końcu tym też ich chronicie i ośmieszacie siebie!
Z zachowania się w Sejmie IV RP; antypolskiej totalnej opozycji pod batutą PO-KO i G. Schetyny podczas głosowania nad nowelizacją KK, o pedofilii i karami dla pedofilów - jasno wynika, że atak na księży, był atakiem dobrze zorganizowanej grupy przestępczej opłacanej przez polskie i europejskie lobby marksistowsko-lewacko-liberalno-propedofilskie!
Tak to wygląda, jakby ktoś nie wiedział, o co w tym ataku na księży i kościół katolicki w Polsce, chodziło!
Jednak nie przewidzieli gamonie z antypolskiej totalnej opozycji i lobbyści, że to oni najbardziej oberwą!


Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale