13 obserwujących
815 notek
307k odsłon
97 odsłon

Wizyta w USA polskiej pary prezydenckiej, tj: Andrzeja Dudy

Wykop Skomentuj1

i jego małżonki Agaty Kornhauser-Dudy wynosi państwo polskie w świecie na szczyty polityczno-gospodarczej popularności.

Nie było w USA jeszcze takiego prezydenta, który publicznie z takim szacunkiem podchodził do historii Polski, obecnej Polski, Polaków, Polonii, i w świecie rozsławił cały nasz naród, jakim jest obecnie Donald Trump i jego piękna żona Melanie Trump.
Polska dzisiaj jest Polską na ustach całego świata; tak elit, jak i zwykłych zjadaczy chleba, a to daje Polsce nieprzeciętne możliwości polityczno-gospodarcze i militarne.
Dzięki tak bliskiej współpracy obu prezydentów i państw; Polska dla światowego biznesu stała się krajem otwartym i bardzo bezpiecznym.
Mówią polscy wrogowie Polski z proniemieckiej totalnej opozycji pod batutą PO-KO (platformy oszustów) Grzegorza Schetyny, że Polska za wszystko płaci miliardy dolarów.
To prawda: Polska za wszystko płaci miliardy dolarów, by Polacy żyli, pracowali i spali w Polsce bezpiecznej, bo dzisiaj Polskę stać na to, by za zamówione produkty płacić, bo polski przemysł i banki się rozwijają i nie są wyprzedawane, bo polskie banki są dzisiaj polskie, bo Polscy rolnicy nie są okradani i wykorzystywani, itd!
Poza wydatkami w miliardach dolarów: Polska dzięki tym wydatkom- zakupom i Umowom gospodarczo-militarnym z USA, wypracowuje miliardy dolarów, tworzy tysiące nowych miejsc pracy, poprawia byt wszystkich Polaków, itd!
Właśnie dzięki współpracy; militarnej, gospodarczej, i politycznej z USA, Prezydentem USA Donaldem Trump i z jego administracją - Polska dla świata stała się wzorem rozwoju gospodarczego, politycznego -przyjaźni całego regionu byłych demoludów i nie tylko!
Dlatego też, że w Polsce powstają dzięki temu nowe miejsca pracy - polskie społeczeństwo się bogaci, kupuje to, co potrzebuje nakręcając tym rozwój gospodarczy w Polsce, i nie żebrze, jak to było za rządów koalicji PO/PSL pod batutą Donalda Tuska i Ewy Kopacz.
A którzy to wyżebrali; zużyte czołgi niemieckie, typu "Leopard" za 1 euro i bez DTR, których naprawa dorównuje kosztowi zakupu, nowego "Leonarda" St. Niesiołowskiego - próbowali też oni kupić armii polskiej helikoptery, typu Caracal - szt. 47, aż za 13 mld zł. przepłacając tym, o 1/3 ceny, którą płacił Francji: Egipt, Kuwejt, czy Brazylia, a które to Caracale w armii francuskiej były i są uziemione, bo ich naprawa przewyższa koszt zakupu nowych złomów, itd!
Polska po czterech latach mądrych rządów w Polsce Zjednoczonej Prawicy pod batutą PiS i Jarosława Kaczyńskiego oraz Premierów Rządów Polski Beaty Szydło i obecnego Premiera Mateusza Morawieckiego - dzisiaj ma się czym światu pochwalić i to tak bardzo boli rząd: Niemców, Francji i Rosji, a także polskich zdrajców Polski pod batutą Grzegorza Schetyny!
O tym właśnie wczoraj mówił Prezydent USA Donald Trump i powiedział też, że USA i Polska gospodarczo i politycznie jeszcze nie stały tak dobrze, jak obecnie!
A te wyrażone słowa uznania Prezydenta USA Donalda Trumpa w stosunku do polskiej pary prezydenckiej A. i A. Dudy, Polaków w Polsce, Polonii całego świata - coś więcej znaczą, jak tylko - szczera przyjaźń!
Te słowa uznania Prezydenta USA D. Trumpa pozwalają biznesmenom światowej elity podjąć decyzję, o inwestycjach w Polsce i jeszcze większym bogaceniu się Polaków - czego Polacy w Polsce, nigdy jeszcze nie odczuli tak, jak obecnie!
Związek militarno-gospodarczy i polityczny USA z Polską, to dla Polski, Polaków, polskiego biznesu olbrzymi prestiż w świecie, prestiż, który do Polski ściągnie nie tylko biznes, ale też miliony turystów, tysiące pracowników do pracy w polskich przedsiębiorstwach, szpitalach, hotelach, ośrodkach rekreacyjno-wypoczynkowych, do placówek naukowo-badawczych, itd.
Polska może stać się krajem, którego sukcesy nie omijają, tylko tu się tworzą - pamiętajcie rodacy o tym, nim zaczniecie bredzić, o miliardowych wydatkach obecnego Rządu Polski pod batutą Premiera Mateusza Morawieckiego.
Pamiętajcie też o tym, że tylko pieniądz przyciąga pieniądze, bez pieniędzy i Polski bezpiecznej dla biznesu - my Polacy i Polska w świecie, nic nie znaczymy!
Tego, żeby Polska dla świata nic nie znaczyła, chce: rząd Niemiec, Francji, Holandii, i Rosji, oraz polscy zdrajcy Polski z totalnej opozycji pod batutą PO (platformy oszustów) Grzegorza Schetyny i Donalda Tuska oraz najprawdopodobniej współpracująca z Rosją i jej agenturą "Konfederacja" pod batutą Korwina-Mikke!
Partie w Polsce takie, jak PO-KO, SLD, ZSL, Razem, Wiosna i Konfederacja, które świadomie szkalują Prezydenta Polski Andrzeja Dudę, Rząd Polski pod batutą PiS i Premiera Mateusza Morawieckiego - służą nie bezpieczeństwu Polski i wielkiej zasobnej, bezpiecznej Polsce, tylko wrogom Polski - taka jest PRAWDA!
I tą PRAWDĘ muszą pojąć wyborcy członków tych partii wrogich Polsce i ich potomstwu, jak partia: PO - Schetyny, ZSL - Kosiniaka-Kamysz, SLD - Czarzastego, Razem - Zandberga, Wiosna - Biedronia, i tkz; Konfederacja - Korwina-Mikke; te partie razem w Polsce tworzące "Targowicę": Targowicę, która carycy Katarzynie II - Niemce, oddała Polskę i Polskę zrujnowała do fundamentów pod każdym względem!
Teraz rodacy też tego chcecie?, wyborcy tych wrogich Polsce i nam Polakom partii?!
- Zastanówcie się dobrze;
czego tak naprawdę dla Polski, siebie i swojego potomstwa chcecie, nim na polskich zdrajców Polski ponownie zagłosujecie i tym cofniecie Polskę do roku 2008, kiedy to PKB wynosiło 1,4%, galopowało bezrobocie, które spowodowało szaloną ucieczkę z Polski wykształconych Polek i Polaków, i dług rósł w zastraszającym tempie!
- Polska za rządów w Polsce koalicji PO/ZSL + SLD; staczała się do niewypłacalności - pamiętacie?, jak tak, to mnie to bardzo cieszy, bo wówczas podejmiecie właściwą decyzję jesienią - 2019 roku!

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale