14 obserwujących
856 notek
320k odsłon
108 odsłon

Bezpardonowa walka hord marksistowsko-leninowskich z kk

Wykop Skomentuj2

przy współudziale członków PO-KO i SLD (PZPR)!

Metody rozbijania jedności kk przez komunistyczny aparat bezpieczeństwa publicznego i później SB w latach 1944 – 1989, teraz jest cały czas udoskonalany, co widzimy na ulicach polskich miast i podczas prób bezpośredniego ataku ateistów, na ołtarze kk!
W latach dwudziestych, bolszewickie hasło do walki z kościołem prawosławnym w Rosji, brzmiało:

"Precz z miłością bliźniego!
Nam nade wszystko potrzebna jest nienawiść!"

Od lat dwudziestych leninizm w ZSRR i w Polsce wprowadził nowe ulepszone przez lata doświadczeń metody do walki z BOGIEM i kościołem prawosławnym, jak i katolickim - chrześcijaństwem.
Bezpieka na polecenie I - sekretarzy KC PZPR, stworzyła bazując na bezpiece radzieckiej tajne agentury wewnątrz kościołów, a nawet w Watykanie, i w ten sposób rozsadzała jedność kościołów od wewnątrz!
W latach komuny, w Polsce bezpieka na polecenie szefów KC PZPR stosowała w stosunku do księży, kleryków, alumnów - różnego rodzaju; manipulacje, prowokacje, zastraszanie - korzystała też, ze zmanipulowanych kompromitujących zdjęć; biskupów, księży, kleryków w aktach seksualnych z młodymi chłopcami, parafiankami, czy prostytutkami, itd!
W obecnym okrasie z dopracowanych w szczegółach metod bezpieki i lewactwa korzystają różne lewackie i liberalne - światowe i europejskie media ściekowego nurtu, ateistyczne organizacje walczące bezpardonowo z kk.
Przykładem m.in. w Polsce, są organizowane, tkz; "marsze równości", w których ta ateistyczna dzicz zwąca się: LGBT, uderza bezkarnie w kościół, polskie rodziny chrześcijańskie, żeńskie i męskie zakony, księży, papieża, i to przy biernym zachowaniu się szefów rządów zachodnich państw UE, jak i KE!
I jak wiecie; ci upadli moralnie i estetycznie ludzie, nie przebierają w środkach do walki z chrześcijaństwem, katolicyzmem i ich symbolami religijnymi, które publicznie i bezkarnie profanują – mimo, że prawa różnych wyznań w Polsce chronią zapisy KONSTYTUCJI III RP, ale nie lewackie, ateistyczni sędziowie i prokuratorzy!
Te amoralne, zdeprawowane uliczne hordy roznegliżowanych zadymiarzy, w których jest więcej ludzi z byłej bezpieki, PZPR, liberałów - ich potomków, jak tych z organizacji homo-niewiadomo, zwane LGBT!
Widać jest to po metodach typowo bolszewickich i ubeckich, stosowanych do walki z kościołem katolickim, opartym na ideologii marksistowsko-leninowskiej i doktrynie wojennej, tj; zniszczyć kościół i etykę-moralną, estetykę, rodziny chrześcijańskie, i to za wszelką cenę!
Brońmy rodacy tego w co wierzymy, co nas chroni i nasze chrześcijańskie rodziny - brońmy krzyża i wizerunku Pani Jasnogórskiej, naszej pośredniczki i orędowniczki.
Weźcie rodacy przykład z tych, którzy jeszcze dzisiaj swoje cenne życie oddają za wiarę w BOGA!

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale