Miki Miki
723
BLOG

Alfons i bandzior nową ikoną prawacką...

Miki Miki Polityka Obserwuj notkę 16

 http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/201137-rob-z-tymi-dziewczynami-co-chcesz-to-byly-slowa-latkowskiego-we-w-sieci-szokujaca-relacja-jego-bylego-wspolnika-czy-ktos-taki-moze-byc-naczelnym-tygodnika-ustawiac-lekarzom-sumienia-jak-nisko-upadly-media-iii-rp

 http://wpolityce.pl/polityka/166521-ostry-spor-miedzy-latkowskim-naczelnym-wprost-a-kasprowem-i-gorzelinskim-wlascicielami-agencji-mdi-szokujace-informacje

 

"Przypomnijmy co ujawniliśmy w poprzednich publikacjach. Działalność gospodarcza Latkowskiego skończyła się 9 egzekucjami komorniczymi, listem gończym, aż w końcu skazaniem na karę łączną 1 roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności przez Sąd Rejonowy w Kwidzynie oraz 1,5 roku w Elblągu. Oba ostatnie wyroki były w zawieszeniu. W międzyczasie Latkowski „rozkręca się” w nowej branży. Nawiązuje kontakty z gangsterami zza wschodniej granicy i rozpoczyna całkowicie nowy rodzaj działalności. W aktach jednej ze spraw, do których dotarliśmy czytamy: „Sylwester Latkowski stał na czele struktury noszącej cechy zorganizowanej grupy przestępczej”. To słowa prokuratora padające w uzasadnieniu jednego z aktów oskarżenia wobec Latkowskiego. Od kary wieloletniego więzienia uratował go fakt, że w czasie kiedy popełniał przestępstwa nie działał jeszcze w polskim prawie artykuł Kodeksu Karnego dotyczący udziału i kierowania zorganizowaną grupą przestępczą. Latkowski ma natomiast na koncie prawomocny wyrok za wymuszenie rozbójnicze, fałszerstwo, oszustwa w celu osiągnięcia korzyści majątkowej."

Ciekawe. Gość, zajmujący się nie tak dawno bandyterką, zamieszany w kradzieże, morderstwa i handel żywym towarem, staje się nagle "dziennikarzem śledczym" i ikoną prawactwa. 

Z tego materiału wynika, że najprawdopodobniej to Latkowski zlecał nagrywanie wskazanych osób, być może na polecenie Kaczyńskiego - bo temu ostatniemu to było na rękę, a stara rzymska zasada mówi, że winnym jest ten, który odniósł korzyść z czynu. Równie dobrze mogły to zlecić służby rosyjskie, trzymające Latkowskiego na krótkiej smyczy od czasów jego gościnnych gangsterskich występów na terenie Rosji. Nie ma tutaj sprzeczności - Putinowi bardziej pasuje osamotniona i wykpiwana słaba Polska pod przywództwem Kaczyńskiego, a przeszkadza Polska silnie zintegrowana z resztą Europy i walcząca o niezależność energetyczną. 

 

Miki
O mnie Miki

nie lubię pisać o sobie, poczytaj moje teksty. Wiara jest jak kutas. Masz to sobie noś ale nie obnoś się z tym, nikogo nie zmuszaj do kontaktu a już na pewno nie wciskaj w usta dzieciom Napisz do mnie: miki(maupa)wiarus.org "Raz pewien Władek zadał bzdurom kłam, gdy kaczor bajki rozsiewał jak spam. Wtórując Henryce, zakrzyknął w rocznicę: Jarek, nie pierdol, nie było Cię tam"

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka