2 obserwujących
11 notek
6895 odsłon
213 odsłon

Matka Boska Sodomicka przed europejskimi wyborami.

Wykop Skomentuj3

image


    Nie jest łatwo poruszyć drażliwy temat we własnym środowisku. Szczególnie wtedy kiedy znając tak duszę polską jak i żydowską człowiek próbuje wytłumaczyć oba żywioły. Jest to zadanie karkołomne i na pewno nie przysporzy popularności, niemniej zdecydowałem się dziś przy sobocie podjąć tego zadania.

    Zatem po kolei. Zacznijmy od materiałów informacyjnych z ostatniego wyborczego tygodnia. Przypomnę że batalia o niezdecydowanych i obojętnych wyborców podyktowana amerykańskimi badaniami socjologicznymi została zainicjowana przez Króla Europy – Donalda Tuska na Uniwersytecie Warszawskim w dniu święta Konstytucji 3 Maja.(1) Jak wspominał Ziemkiewicz, wynikało z nich, że najbardziej laicyzującym się społeczeństwem w Europie są Polacy. Dlatego zupełnie nie dziwi wykład Króla Donalda jak i jego dzielnego giermka redaktora Jażdżewskiego. Zwyczajnie starają się poruszać na fali wznoszącej laicyzacji zakładając, że klerykalizm PISu będzie źródłem utraty części centrowego elektoratu.

    Równolegle do wydarzeń wyborczych rozgrywały się wydarzenia religijne. Szef MSWiA Joachim Brudziński dnia 6.05.2019r. poinformował o zatrzymaniu Elżbiety Podleśnej z art. 196 KK. Oskarżona dopuściła się obrazy katolickich uczuć religijnych umieszczając kopię obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej z przemalowaną aureolą w kolorach homo-tęczy na śmietnikach i  toaletach. (2)  Te właśnie działania Ministra Spraw Wewnętrznych były jak woda na młyn aktywistów sodomicko-sowieckich z Ubywatelami RP włącznie. Czytamy we wprost.pl że 10-11. 05.2019 aktywiści rozlepili Tęczową Matkę Boską na kościołach i posterunkach policji w Warszawie. (3)  Zanim jednak doszło do akcji „nocnych wilków” wcale nie rosyjskich ale tubylczych na temat zarówno eurowyborów i maryjnego zacietrzewienia zdążyło się wypowiedzieć wiele osób.

    Na szczególną uwagę zasługuje tu wypowiedź byłego przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Jerzego Buzka. Ten polityk który jako pierwszy obcokrajowiec otrzymał w Heidelbergu medal Marcina Lutra (4) na temat profanacji wizerunku Matki Boskiej wypowiedział się bardzo oględnie.

Czytamy:

    Nie jestem za skrajnymi demonstracjami, nawoływaniem poprzez tego rodzaju demonstracje do skrajnego postępowania. To trzeba robić stopniowo ..
Nie mówię, że Maryja w tęczowej aureoli mi się nie podoba. Jestem za tym, żeby nie używać skrajnych symboli do demonstrowania postaw i uczuć religijnych.
(5)

„To trzeba robić stopniowo”. Hmm.. A więc pierwszy protestant 3RP jak najbardziej popiera demonstracje, byle nie były one skrajne, ergo Jażdżewski nie wyskoczył jak Filip z konopi ale wykonywał solidnie przygotowany plan kampanii wyborczej niemieckich protestantów z którym in gremio zgadza się cały niemal bez wyjątku Uniwersytet Warszawski. Dowodzi tego brak jakiegokolwiek protestu ze strony obecnych na wykładzie Donalda Tuska. Oczywisty wniosek – współcześnie katolicyzm jest ledwie tolerowany a akademickie elity w najlepszym przypadku są kryptoprotestantami. 
„Jestem za tym, żeby nie używać skrajnych symboli do demonstrowania postaw i uczuć religijnych”. Hmm.. Pan przewodniczący PE jest przeciwnikiem używania skrajnych symboli do demonstrowania postaw takich jak homoseksualizm jak i uczuć religijnych takich jak katolickie. No nieźle – Matka Boska jest skrajnym symbolem katolickich uczuć religijnych. Że tak jest to ja wiem i nie potrzebowałem do tego opinii pana Jerzego Buzka ponieważ o tym fakcie świadczy stara księga która podobno jest źródłem wiary katolickiej. Podobno.
Równie ciekawa jest dalsza część wypowiedzi pana Jerzego Buzka na temat wykładu Leszka Jażdżewskiego:

Tak delikatne i złożone kwestie wymagają poważnej dyskusji. Nie w nastroju, że jednostronnie się kogoś o coś oskarża. To powinno być wyważone..
Sądzę, że zaszkodziłby każdemu ugrupowaniu. (…) Skrajne poglądy. Uniwersytet jest po to, żeby dyskutować i przedstawiać nawzajem argumenty. Zabrakło dyskusji nad czymkolwiek. Były podane pewne stwierdzenia
(5)


    Prawda że piękne okrągłe zdania? Ani słowa o błędach wypowiedzi prelegenta Jażdżewskiego. „Delikatne i złożone kwestie” – owszem, bo przecież istnieją obiektywne historyczne powody że kalwinizm nie zwyciężył w 1RP choć miał większość parlamentarną. Są jaskrawe dowody zbrodni, ludobójstwa, grabieży dokonanej przez protestanckich Szwedów na katolickiej Polsce która symbolem obrony Jasnej Góry stanęła na wieki jako wróg nowoczesnych chrześcijan. Potop Szwedzki to nie tylko literatura Sienkiewicza ale i współczesna literatura Sapkowskiego którego Opowieści o wiedźminie Geraldzie opisują dramatyczne czasy najazdu króla Północy.
Wyważajmy więc dalej otwarte drzwi – panie Jerzy, wszak wszyscy co mają olej w głowie dobrze wiedzą jakie są biblijne grzechy KRK. Wiedzą też wszyscy niemal instynktownie jak protestanccy szermierze słowa potraktują pogańskich katolików w przyszłości. Bo przecież protestanckie traktowanie polskich katolików nie różniło się niczym od protestanckiego traktowania Indian Ameryki Północnej, tylko z tą różnicą że Indianie nie mieli Jasnej Góry i dlatego na cały kontynent przetrwało jedynie 2 promile populacji. Pierwszym i niekwestionowanym źródłem protestanckiego ludobójstwa na narodach świata było odczłowieczenie innowierców. Nazywanie ich bydłem, osobnikami, świniami itp. zostało później powielone przez komunistów radzieckich którzy wrogów rewolucji traktowali jeszcze brutalniej niż protestanci.

    Pan profesor Buzek – Przewodniczący ITRE Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii uważa że uniwersytety są po to żeby dyskutować i przedstawiać nawzajem argumenty. Może indochińskie ale na pewno nie polskie czy amerykańskie czego jaskrawym dowodem jest zaszczucie rektora Politechniki Gdańskiej Jacka Namieśnika za zgodę na wynajęcie auli dla PIS. (6)
O jakiej uniwersyteckiej dyskusji można rozmawiać jeśli zorganizowana przez PAN w Paryżu sesja żydowsko-polskich badaczy holokaustu z uporem maniaka udowadniała sprawstwo Państwa Polskiego nie dopuszczając do głosu żadnego krytycznego głosu? (7) Pan profesor Buzek robi sobie jaja z europejskiej nauki!

    Wróćmy do Wielkanocnej recydywy Kościoła Rzymsko-Katolickiego. Otóż proboszcz płockiej parafii św. Maksymiliana Kolbe ksiądz Tadeusz Łebkowski dopuścił się skandalicznej instalacji artystycznej pt. „Grób Pański”. Oczywiście skandalicznej z perspektywy postępowców, natomiast dla tradycjonalistów umieszczenie pod krzyżem wśród grzechów również LGBT i gender jest nie tylko zrozumiałe ale i akceptowalne. (8) Konserwatyści bowiem nie uznają nowoczesnej rodziny która musi doprowadzić do rozpadu tkanki społecznej. Budowanie wiary wśród parafian jaką za cel postawił sobie płocki proboszcz spotkało się z ostrym sprzeciwem antycywilizacji.
Lokalna działaczka która najchętniej wytargała by ze Starego Testamentu karty opisujące Sodomę i Gomorę postanowiła splugawić święty symbol katolików. Złotą aureolę świętości Matki Bożej i dzieciątka Jezus zamieniła na sześciokolorową aureolę rozpusty sodomitów. Tak spreparowany obraz powieliła  i przykleiła w miejscach publicznych. 

    Kiedy pierwszy raz zobaczyłem ten zmodernizowany obraz Matki Bożej Sodomickiej od razu przypomniał mi się stary artykuł jaki napisałem lata temu. „ O skutecznym rad sposobie – homopropaganda” napisany 20.02.2013 zawierał bardzo mocny przekaz konsekwencji odrzucenia Boga Najwyższego.

List do Rzymian 1.23-27
„23I zamienili chwałę nieśmiertelnego Boga na obrazy przedstawiające śmiertelnego człowieka, a nawet ptaki, czworonożne zwierzęta i płazy;24Dlatego też wydał ich Bóg na łup pożądliwości ich serc ku nieczystości, aby bezcześcili ciała swoje między sobą,25Ponieważ zamienili Boga prawdziwego na fałszywego i oddawali cześć, i służyli stworzeniu zamiast Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.26Dlatego wydał ich Bóg na łup sromotnych namiętności; kobiety ich bowiem zamieniły przyrodzone obcowanie na obcowanie przeciwne naturze,27Podobnie też mężczyźni zaniechali przyrodzonego obcowania z kobietą, zapałali jedni ku drugim żądzą, mężczyźni z mężczyznami popełniając sromotę i ponosząc na sobie samych należną za ich zboczenie karę.28”

    Obrazy przedstawiające śmiertelnego człowieka.. Hmm.. Czy wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej nie jest czasem obrazem przedstawiającym śmiertelnego człowieka? Czy czasem Święty Paweł nie stara się powiedzieć że wizerunek Madonny jest grzechem przeciw Bogu, złamaniem dekalogu za który karą jest indukowana sodomia? Jestem przekonany że tak! Mało tego jestem pewien że pan Jerzy Buzek myśli dokładnie tak samo tylko tego nigdy głośno nie powie z przyczyn politycznych. Jestem pewien że tak myśli wielu katolickich hierarchów ale utopieni w tradycji brną oni dalej w grzech skazując na biblijne przekleństwo kolejne pokolenia. To przekleństwo jest bardzo, bardzo korzystne dla jednej grupy społecznej. Tą grupą społeczną są przedstawiciele religii judaizmu rabinicznego i religii holokaustu. Właśnie dlatego Paweł Jędrzejewski z Forum Żydów Polskich zabrał głos w sprawie profanacji obrazu Madonny:

    „Tęcza LGBT nie ma nic wspólnego z tęczą biblijnego Przymierza. Wręcz przeciwnie. Czym innym jest sześciokolorowa tęcza – „symbolizująca współcześnie ruchy gejowskie i pokrewne” – a tęcza siedmiokolorowa – oznaczająca relację Boga z ludźmi... Siedem Przykazań Potomków Noego stanowi treść Przymierza symbolizowanego przez tęczę i jej siedem kolorów. ..  Piąte z tych przykazań – oznaczające zakaz niemoralnych stosunków seksualnych – dotyczy każdego stosunku seksualnego, ..jaki nie odbywa się pomiędzy kobietą a mężczyzną”.

Hasła ideologii LGBT według Jędrzejewskiego:
 „propagują cofnięcie się do form seksualności z czasów odległych o tysiące lat – prymitywnych i przez ludzkość już dawno odrzuconych”. (10)

    FŻP nie raz mnie pozytywnie zaskoczyło. Dlaczego zatem partia Biedronia ma ma tak duże wpływy na polskie społeczeństwo, skąd bierze się ich finansowanie, dlaczego brak jej transparentności? Nie wierzę w li tylko niemieckie lewarowanie tej formacji. Wynika to z prostej teologicznej zasady błogosławieństwa i przekleństwa. Jeśli bowiem Polacy z egzaltacją oddają się uwielbieniu stworzenia a nie Stwórcy tedy oddają się pod biblijne przekleństwo. Jest to zarazem automatyczne teologiczne przyzwolenie dla protestantów i talmudystów do stosowania wszelkich metod dyskryminacji wobec Narodu Polskiego.

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale