partyzantka partyzantka
1753
BLOG

Nawet TVN zauważył wywiad Marty Kaczyńskiej dla GP.

partyzantka partyzantka Polityka Obserwuj notkę 14

A wywiad bardzo dobry, polecam.

Ale co się dziwić, dobrzy rodzice to i dziecko dobre.

TVN natomiast dywaguje nad potencjalnym udziałem Marty Kaczyńskiej w polityce, jednoznacznie stawiając ją w jednej linii z Jarosławem Kaczyńskim - co jest całkowicie słuszne, bo to zdecydowanie prawda - natomiast wydźwięk tej informacji był jednoznaczny. Jakoś porównywanie kogoś do Jarosława Kaczyńskiego nie jest w ustach TVNu komplementem. Ale niech ich tam.

W swoim wywiadzie Marta Kaczyńska jednoznacznie ukazuje jedność myśli swojego taty i jego brata. I kontynując tę myśl, jednoznacznie zaprzecza domniemanemu dziedzictwu Lecha Kaczyńskiego, na który powołują się politycy ugrupowania Paśnik Jest Najważniejszy.

A więc moi drodzy, to Jarosławowi Kaczyńskiemu bliżej do kontynuowania polityki brata, niż wam, panie Kluzik, Jakubiak, panowie Migalski, Poncyljusz, Ołdakowski. Bez względu na to, co opowiadacie.

Jeszcze raz polecam wywiad.

partyzantka
O mnie partyzantka

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (14)

Inne tematy w dziale Polityka