Pieter Pan
Świat według mnie - komentarze własne.
0 obserwujących
27 notek
2341 odsłon
  60   0

COVID i nie tylko

Narodowej dewaluacji ciąg dalszy.

Pisałem, że wszystko co "narodowe" jest z góry spisane na porażkę? No i narodowy program szczepień posypał się do reszty.  40-stolatkowie mogli się zarejestrować i skorzystali z okazji. Rzecz dzieła się we czwartek, a dopiero kiedy po necie rozeszły się wieści, że tak nożna - w poniedziałek rząd zareagował i zapowiedziano, że tych "na lewo zapisanych" przesuwa się na koniec kolejki. Kto w międzyczasie przyjął pierwsza dawkę ten wygrał.

   Minister zdrowia zrobił nam kolejne świństwo. dał nadzieję i odebrał. A czy to wina zaszczepionych poza kolejką, że system jest do dupy? A minister zdrowia szczęścia i pomyślności siedzi na swoim stołku jakby nigdy nic. O tym, że dla rządzących priorytetem jest COVID, a pacjenci z innymi schorzeniami umierają, że placówki medyczne dostały polecenie odwlekania planowych zabiegów (odkładanie operacji na bliżej nieokreślone później) to dopiero media musiały nagłośnić. Niby coś w temacie drgnęło, ale... Szkoda słów i nerwów- jak jest każdy zdrowy na umyśle widzi. Tylko nie rząd, bo tam nie ma ludzi normalnych, są tylko niezdiagnozowani.

Przykład? Premier. Ciągle chwali się jak dobrze radzimy sobie z pandemią, ilu to już nas zaszczepiono itp itd. Zaraz, skoro tak, to skąd tyle zachorowań, skąd tyle zgonów? Polacy robią Mateuszkowi na złość czy jak?

Zamknęli gastronomię, hotelarstwo, gabinety kosmetyczne, siłownie, galerie handlowe i wiele innych, chwalą się tarczami (rozdawanie nieswojej kasy) a Mateuszek pieje z zachwytu, że gospodarka ma się świetnie, a będzie jeszcze lepiej. Coś mi się widzi że gdy minie pandemia - to znaczy kiedy rząd ogłosi, że minęła, to i premier się zmieni. Kto będzie nowym premierem? Nie powiem kto, ale powiem, że z Pcimia pochodzi. Na moje, to nie bez powodu prezes prezesów tak go wychwalał, nie bez powodu prześwietlali jego majątek dwa razy, a kiedy dziennikarze mimo to znaleźli wałki, onże sam poprosił o kolejne sprawdzenie swojej uczciwości. A sprawa pożyczki 550 tys zł? Pożyczył, dwa razy aneksował umowę odwlekając termin spłaty, i do dziś nawet odsetek nie spłacił, czego jakoś w jego zeznaniach majątkowych nie uświadczysz.

Zmasowana obrona szefa PKN Orlen ma swój cel. Trzeba go wybielić, wymyślić prestiż, fachowość itp - znaczy zrobić właściwy PR, przygotować grunt, bo mierny ale wierny Obajtek pilnie potrzebny. Dla przykrywki knajackiego wychowania wymyślono nawet "naukowe" uzasadnienie - Zespół Tourette'a . tylko że cyt "... Nie można każdego przekleństwa tłumaczyć tikami. Przekleństwa wypowiadane przez osoby nie dotknięte koprolalią są objawem braku kultury osobistej, a nie zespołu Tourette’a" - pisze Stowarzyszenie Syndrom Tourette'a w związku z tłumaczeniem przekleństw Daniela Obajtka chorobą..."

 

Zresztą Obajtek przeklina, a Giertych płaci za sok z buraka, a Niedzielski zbabrał szczepienia, a prezydent się obraził, a turyści olali lockdown.   A plose pani Adam mnie ciągnie za włosy! Plose pani a Asia mi bieze klocki! - widzicie jakieś różnice? Ja nie.

Całej tej ferajnie z Wiejskiej, Nowogrodzkiej,z koalicji, z opozycji, WSZYSTKIM - jaja ogolić i z powrotem do przedszkola odesłać

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale