92 obserwujących
596 notek
871k odsłon
  428   6

Czy będziemy tkwili w tym pandemicznym głupiejowie przez wiele kolejnych lat?

Brak tej notki w dziale koronawirus i nie eksponowanie jej, jak innych w tym temacie, potwierdza po raz kolejny, że Pan Jastrzębowski ze swoim portalem jest elementem systemu duraczenia ludzi. Jest Pan złym człowiekiem.

Jeżeli notka zostanie zamieszczona na SG i zostanie tam przez kilka dni odszczekam powyższe stwierdzenia.


Tematem rozmowy jest książka Katarzyny Treter-Sierpińskiej „Kowidowe getta”, którą można zamawiać tutaj


Dla kogo jest ta książka? Jest zarówno dla tych, którzy już wiedzą, że tzw. walka z pandemia to oszustwo i terror, jak i dla tych, którzy nadal wierzą w bezczelne kłamstwa polityków i poddają się medialnej propagandzie niszczącej ich życie. Przed kowidowym szaleństwem można obronić się jedynie przy pomocy faktów demaskujących manipulacje, jakimi poddano całe społeczeństwa. I te fakty znajdziecie w mojej książce.

W sytuacji, w której się znajdujemy, nie ma już znaczenia, czy SARS-CoV-2 jest produktem laboratorium, czy też tworem natury. W tej chwili najważniejsze jest co innego, czyli powstrzymanie „małych Hitlerków” budujących totalitarny system bezprawia, inwigilacji, dyskryminacji i segregacji sanitarnej. Aby to zrobić, trzeba zrozumieć, jak doszło do tego, że „małe Hitlerki” urządzają nam życie wykorzystując do tego wirusa o śmiertelności ułamka procenta. Jakie mechanizmy uruchomiono i jakie metody zastosowano, żeby wpędzić ludzi w zbiorowe szaleństwo? O tym jest moja książka.

– Albo ludzie wrócą do rozumu, albo będziemy tkwili w tym pandemicznym głupiejowie przez wiele kolejnych lat. I nie trzeba do tego ogólnoświatowego spisku. Wystarczy odwieczna ludzka głupota, dzięki której mierni politycy uchodzą za mężów stanu, a cyniczni cwaniacy zbijają kasę. Idioci i hochsztaplerzy zgotowali nam ten los – piszę w zakończeniu.

Aby wrócić do rozumu, trzeba pokonać strach. Aby pokonać strach, trzeba mieć wiedzę. I trzeba dzielić się tą wiedzą. To właśnie robię w książce „Kowidowe getta”.


https://wprawo.pl/idioci-i-hochsztaplerzy-zgotowali-nam-ten-los-katarzyna-treter-sierpinska-o-ksiazce-kowidowe-getta-wideo/

Lubię to! Skomentuj22 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale