94 obserwujących
635 notek
894k odsłony
  320   7

Jak dla kogoś nazistowskie hasło to ŚWIĘTOŚĆ, to nie dziwie się, że popiera obecny terror

Konrad Berkowicz (Konfederacja) napisał:

Staram się żyć zdrowo. Unikam śmieciowego jedzenia, nadużywania alkoholu i oglądania telewizji. Ale słyszę, że salonowe media wyrażają oburzenie, że na protest przeciwko segregacji sanitarnej pod Sejmem ktoś przyszedł z wymownym transparentem „Szczepienie czyni wolnym” (który od zwykłych ludzi, w internecie, zebrał wyjątkowo pozytywne komentarze). Przeczytałem nawet, że Konfederacja w ten sposób SPROFANOWAŁA (!) symbol Auschwitz.


Cóż, nie wiem dlaczego Konfederacja (transparent nie był Konfederacji, tylko jakiejś grupy wśród przybyłych tam ludzi), ale nie w tym rzecz. Jak dla kogoś nazistowskie hasło to ŚWIĘTOŚĆ, to nie dziwie się, że popiera obecny terror sanitarny. Dla mnie to nie świętość, a symbol zła, będącego owocem dzielenia ludzi na „lepszych” i „gorszych”, i robienia z tych „gorszych” podludzi.

Z konsekwencji takiej ideologii zdaje sobie i poseł Braun (w Auschwitz zginął 17-letni kuzyn jego mamy, w innym kacecie wuj jego taty) i poseł Dziambor, który zna te historię od dziadka, który Auschwitz cudem przeżył. Widocznie ludzie, którzy transparent przygotowali, dostrzegają podobne niebezpieczeństwa w obecnej polityce Rządu. Do takich form protestu doprowadził ich obecny terror. Zrozumcie to - TAKIE są nastroje społeczne. Można się na to obrażać, ale można - choć to trudniejsze - wziąć sobie to do serca.

Można też oczywiście udawać, że to nazistowskie okrucieństwo to przeszłość i nigdy się nie powtórzy… ale wtedy powtórzy się na pewno. Historii nie wystarczy pamiętać. Trzeba wyciągać z niej wnioski. Przypomnę, że liczba nadmiarowych zgonów (w związku z proceduralnym sparaliżowaniem ochrony zdrowia) jest znacznie większa, niż tych z powodu COVID. W skali świata to MILIONY ludzi. Przypominam też, że a Australii ludzie są już pod przymusem osadzani w OBOZACH kwarantannowych. Niektórzy są wobec tego obojętni, ale jak mówił Edmund Burke: do tego, by zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych.

--------------------

Rolą trolli salonowych jest pyszczyć, gadać bzdury, trollować natomiast jeżeli na temat protestu antysegregacyjnego bełkoczą politycy, dziennikarze, urzędnicy, posłowie to dowód, że te tzw. elity to kupa chłamu.

Profanacją jest to co zrobiono z muzeum Obóz Oświęcim-Brzezinka. Rządy doprowadziły do tego, że to miejsce uzyskało status eksterytorialności. To jest prawdziwa hańba.

Lubię to! Skomentuj35 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale