piko piko
321
BLOG

ONZ chce uznać krytykę gender, LGBT, aborcji, transów za zbrodnię przeciw ludzkości

piko piko Społeczeństwo Obserwuj notkę 15

CitizenGO rozpoczął tę petycję do Delegatów przy Szóstym Komitecie Zgromadzenia Ogólnego ONZ


Wyobraźcie sobie Państwo świat, w którym Państwa cenne przekonania są wszędzie uznawane za przestępstwo.


To już niedługo może być nasza rzeczywistość.

ONZ pracuje nad traktatem, który stawia tradycyjne wartości na równi z najcięższymi zbrodniami znanymi ludzkości.

Tak, państwa poglądy dotyczące życia, rodziny i płci mogą zostać uznane przez ONZ za zbrodnię przeciwko ludzkości.

Celem tego bezprecedensowego działania jest wyeliminowanie opartej na biologii definicji płci z Rzymskiego Statutu Międzynarodowego Trybunału Karnego, co może przyczynić się do kryminalizacji milionów osób przestrzegających tych oczywistych prawd.

Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ radykalni globaliści i organizacje pozarządowe chcą zakazania wszelkiego sprzeciwu wobec ekstremistycznych ideologii LGBT i powszechnego dostępu do aborcji. Zdają sobie sprawę, że ich program nie cieszy się popularnością i nie są w stanie przekonać Państwa do zmiany głęboko zakorzenionych przekonań. Zamiast tego chcą postawić Państwa przed sądem.

Wyobraźcie sobie Państwo sytuację, w której trafiacie na ławę oskarżonych za obronę swoich dzieci czy wnuków przed seksualizacją oraz ideologiczną indoktrynacją w szkołach.

Naszym kapłanom już teraz grożą prześladowania wyłącznie za głoszenie Słowa Bożego.

Obrońcy naszych wartości, w tym chrześcijańscy politycy, dziennikarze, prawnicy, nauczyciele i lekarze, są wystawieni na ryzyko poważnych ataków zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej, jedynie za wierność swoim przekonaniom.

Jeśli ośmielą się Państwo podważyć fałszywe dogmaty ideologii gender, mogą Państwo stać się celem systemu zaprojektowanego do uciszania niechcianych głosów.

Ten system, zaprojektowany przez globalistycznych tyranów i skrajną lewicę, zmierza do tego, aby uczynić Państwa posłusznymi obywatelami nowej światowej dyktatury, która służy proaborcyjnym grupom, radykalnym feministkom oraz lobby trans i LGBT.

Niestety, ta rzeczywistość wcale nie jest tak odległa, chyba że postawimy się już teraz.

Przechodząc do szczegółów, potrzebujemy, aby Państwo dodali swój głos do naszej petycji, wzywając Ministra Spraw Zagranicznych RP i delegatów polskiego rządu do odrzucenia tego niebezpiecznego traktatu na posiedzeniu Szóstego Komitetu Zgromadzenia Ogólnego ONZ.

Stawka nie mogła być wyższa. Zmiany proponowane przez ONZ mogą sprawić, że nasze poglądy pro-life, jak i te dotyczące ideologii gender zostaną potraktowane jak zbrodnie przeciwko ludzkości.

To nie jest zaledwie krytyka indywidualnych przekonań – to bezpośredni atak na podstawowe zasady wolnych społeczeństw całego świata.

Czas płynie nieubłaganie, a ONZ przygotowuje się intensywnie do finalizacji tego traktatu najpóźniej do 5 kwietnia. Niezbędne jest Państwa natychmiastowe działanie, aby zapobiec katastrofalnym skutkom redefinicji podstawowych pojęć, zasad i wartości.

Prosimy o niezwłoczne podpisanie petycji. Dołączcie Państwo do nas w obronie świętości życia, prawdy na temat płci i wolności wyrażania własnych przekonań.

Państwa głos odgrywa kluczową rolę w istotnej walce w obronie naszych praw i przeciwko radykalnej zmianie międzynarodowych norm.

---------------------------------------------------

Więcej na stronie Dakowski.pl

Kilka obrazków dla rozluźnienia atmosfery bo potem to kary będą i inne szykany.


image


image

image

image

piko
O mnie piko

Jaki jestem? Normalny - tak sądzę.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo