Polakzwykly Polakzwykly
139
BLOG

Polityczne gierki na granicy czyli barbarzyństwo i igranie z Polskim bezpieczeństwem.

Polakzwykly Polakzwykly Polityka Obserwuj notkę 2

      Na początku trzeba wspomnieć że bez wątpienia to barbarzyństwo zaczął Łukaszenka, jednak najgorsze jest to że Polski rząd ochoczo do tego barbarzyństwa przystąpił. Od tamtej pory rządowa jak i prawicowa propaganda wmawia Polakom że: oto dobrze usytuowani przybysze ze wschodu (w drogich ubraniach i drogich burtach) chcą sobie przyjść do Europy a podróż przebywają w  luksusowych warunkach.

     Być może wśród tych ludzi niektórzy rzeczywiście mają lepsze ubrania czy telefony ale nie oszukujmy się, większość z nich to ludzie którzy uciekają przed wojnami i głodem. Ci którzy mają pieniądze mają możliwości dostać się do Europy legalnie i nie będą ochoczo ryzykować pieszych podróży przez bagna wschodniej Europy w obcych im Krajach aby przekroczyć granicę.

    Ostatnio coraz więcej dziennikarzy z zachodnich mediów pokazuje jak wygląda prawdziwa sytuacja tych osób a ich sytuacja często jest tragiczna. Oto dokument BBC z Polsko Białoruskiej granicy.

Ponieważ prawicowa propaganda głosi że wszyscy ci ludzie mają drogie buty to ktoś pojechał na granicę i sfotografował obuwie tych ludzi

image

https://wiadomosci.wp.pl/uchodzcy-w-butach-najlepszych-marek-reporter-obala-fake-newsy-i-pokazuje-jak-bylo-naprawde-wstrzasajace-zdjecia-6686982840560288a


POLAKU CZY CI NIE WSTYD ZA TO CO OBECNIE POLSKA WYPRAWIA.

POLACY NALEŻĄ DO KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ CZY DO KULTUR BARBARZYŃSKICH?


    “15 Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w odzieniu owczym, wewnątrz zaś są wilkami drapieżnymi !
    16  Po ich owocach poznacie ich. Czyż zbierają winogrona z cierni albo z ostu figi ?
    17  Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, ale złe drzewo wydaje złe owoce.
    18  Nie może dobre drzewo rodzić złych owoców, ani złe drzewo rodzić dobrych owoców.
    19  Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, wycina się i rzuca w ogień
    20  Tak więc po owocach poznacie ich. “


   Co do wczorajszej konferencji Kamińskiego. Przy prezentacji szokujących zdjęć prowadzący nieustannie mówi że: "może świadczyć", "podejrzewa się", "przypuszcza się" itp. Niestety wszystkie te dywagacje mają znamiona gdybania.

    Niestety po śledztwie smoleńskim kiedy to wielokrotnie manipulowano dowodami, to teraz Pis który nie odciął się od "dowodów" Macierewicza nie ma żadnej wiarygodności. Partia rządząca bezczelnie manipuluje a nawet fałszuje dowody a ich odchodzenie do prawdy wygląda następująco-znaleziono wykasowany numer telefonu terrorysty. Nie wiadomo kiedy ten terrorysta posiadał ten numer i czy ten podejrzany się z nim kontaktował. Kupując nowy numer telefonu nie wież kto go wcześniej używał.

-znaleziono kartę SD na szlaku.Taką kartę mógł podrzucić któryś z ludzi Kamińskiego

-niektórzy mają zdjęcia z bronią. Większość z tych ludzi ucieka z terenów na których były działania wojenne przez wiele lat, czyli nikogo nie powinno dziwić że niektórzy z nich mieli kontakt z bronią. Pokazanie zdjęć umundurowanego w zachodnim stylu i stwierdza się że jest to zwolennik talibów jest bardzo mało wiarygodne ale ciemny lud wszystko kupi.

-co do zdjęć o tle seksualnym, nikt nie twierdzi że wśród tych ludzi nie znajdzie się jakiś pederasta ale nie wolno nam oceniać tych ludzi na bazie jakiegoś jednego pederasty. To tak jakby złapać jakiegoś księdza pedofila i stwierdzać że wszyscy księża to pedofile. Od tego są procedury sprawdzające aby tych przybyszy sprawdzić i odsiać tych którzy stanowią zagrożenie.


    I teraz dochodzimy do kwestii bezpieczeństwa Narodowego, im więcej propagandy tym bardziej społeczeństwo przestaje ufać służbą bezpieczeństwa. Obecnie nie wiemy na ile te oskarżenia są realne a na ile jest to polityczna gierka aby poprawić swoje sondaże. I dochodzimy do momentu kiedy nikt nikomu nie będzie ufał przez co społeczeństwo zacznie ignorować kolejne informacje o niebezpieczeństwach jako polityczną propagandę rządzących i dochodzimy do sytuacji kiedy realne zagrożenia zostaną niezauważone.

    Nieudolność w budowaniu zapory poraża i pokazuje nieudacznictwo tej władzy. Robienie zasieków z drutu kolczastego może i jest skuteczne przez dzikimi zwierzętami które w barbarzyński sposób będą w tych zasiekach ginąć ale drut kolczasty nie stanowi większego problemu w sforsowaniu go przez człowieka. Mnóstwo środków na na śmieszną zaporę w której giną zwierzęta a który nie ma żadnej skuteczności.

    Teraz Błaszczak zapowiada zaporę w systemie hesco-bastion. Brzmi inteligentnie, groźnie i tak po zachodniemu ale to jedynie specjalne pojemniki z piaskiem które dobrze chronią przed ostrzałem ale łatwo je przeskoczyć czy też uszkodzić pojemnik, wykopać piasek i przez taką wyrwę przejść.

    Budowane zapory przez Pis są po prostu śmieszne a ich działania wobec tych ludzi barbarzyńskie. Pis kiedyś przeminie ale hańba na honorze Polskim jakiej się dopuścił pozostanie na zawsze.

Polakzwykly
O mnie Polakzwykly

Polska to Ojczyzna i dom wszystkich Polaków, nie tylko tych wybranych.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka