Polakzwykly Polakzwykly
99
BLOG

Wojna z UE, wojna z USA tylko czekać jak Putin przyjdzie z odsieczą.

Polakzwykly Polakzwykly Polityka Obserwuj notkę 10

     Wczoraj odbyła się debata w kongresie USA o erozji mechanizmów demokratycznych w Polsce i na Węgrzech. Po wyrokach TSUE i rezolucjach Parlamentu Europejskiego już nawet USA otwarcie przyznaje że Polska podąża w kierunku autorytaryzmu. Oczywiście partia przewodnia która teraz sprawuje władze, zgodnie ze standardami komunistycznymi odwraca kota ogonem oskarżając Państwa Europy zachodniej jak i USA o odchodzenie od demokracji. To Polska jest wzorem demokracji i to od Polski cały świat powinien się uczyć jak demokracja powinna wyglądać.

    Podsumowując:

    Morawiecki zapowiada III wojnę światową przeciwko państwom UE teraz po stronie Unii stoi również USA, wrogiem publicznym i zdrajcom w Polsce okazuje się uczestniczka Powstania Warszawskiego ponieważ odważyła się skrytykować partię przewodnią. Pytanie pozostaje więc kto w tej III wojnie światowej stanie po stronie Pisu? No i tu nie ma zbyt dużego pola manewru, ponieważ jedynym sojusznikiem Pis przeciwko UE i USA może być tylko Putinowska Rosja z jej satelitami. Putin ino czeka aż Pisowska szlachta będzie pisała listy do Moskwy aby Car przybył i obronił ich przywileje a Pis cały czas w tym kierunku podąża.

    Pis tak jak komuniści stosuje dezinformacje i zamęt w społeczeństwie, mówi zupełnie przeciwne rzeczy aniżeli później robi.

Polakzwykly
O mnie Polakzwykly

Polska to Ojczyzna i dom wszystkich Polaków, nie tylko tych wybranych.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka