KWINTESENCJA czyli politycznie
WIEDZA POLITYCZNA POLAKÓW. Jaki jest jej poziom? Czy jej dynamika zmienia się w zależności od okoliczności politycznych w kraju? Jaka jest pamięć polityczna Polaków? Dlaczego populizm przyciąga jak magnez? Dlaczego mentalnie walczymy z całym światem?
5 obserwujących
138 notek
15k odsłon
  276   0

panie SIKORSKI!

Panie Radosławie Sikorski! Powściągnij pan języka! Tak się nie godzi! Naród patrzy i słucha! Miałam pana kiedyś za naprawdę prawdziwego angielskiego dżentelmena. Ale po latach doszłam do wniosku, że nawet i angielskich dżentelmenów już chyba nie ma, skoro mówi pan co  "taki dżentelmen" zrobiłby tej czy innej pani. To jest seksizm.

Seksizm i brak szacunku! Pani europosłanki Kempy może pan nie lubić, ja też jej nie lubię, ale takie odzywki jakie pan rzuca w jej kierunku, to kulturalne dno. Nie posądziłabym pana o to. Wygląda pan naprawdę na porządnego człowieka. Co się stało, że od kilku lat tak bardzo puszczają panu nerwy? Że nie może pan się powstrzymać?

Wcześniejszy pana obraz, obraz polskiego dyplomaty, strasznie mi się kłóci z tym co dzisiaj widzę i słyszę. Prywatnie, w zaciszu czterech ścian, gdzie jest pewność że nikt pana nie usłyszy, niech pan mówi co chce. Publicznie jako polski polityk i eurodeputowany, powinien pan mówić tylko to, do czego obliguje pana piastowane przez pana stanowisko. Kropka!

Jestem bardzo zawiedziona. I nie obchodzi mnie, jak zachowują się inni pańscy koledzy. Wstyd mi za pana. Bardzo wstyd. I nie tłumaczy pana fakt, że polska polityka sięgnęła bruku, że już dawno nie ma tam Wersalu. Po każdej ze stron. Po każdej! Co nie znaczy, by właśnie pan równał do takiego poziomu.

Warto przeprosić za swoje zachowanie (z obrzydzeniem czy nie), ale przeprosić. Bo tak by zrobił nie tylko prawdziwy angielski dżentelmen, ale prawdziwy polski mężczyzna. Mężczyzna!

Qrczę, ale się wkurzyłam ...

Lubię to! Skomentuj20 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale