1 obserwujący
72 notki
26k odsłon
102 odsłony

AVE MATRIX - Zrównoważony Rozbój!

Jan S.Wieczorek "Epikryza"
Jan S.Wieczorek "Epikryza"
Wykop Skomentuj1

W celu ochrony MATKI ZIEMI, której święto uroczyście obchodzimy od 22.04.2010r.  ludzkość powinna wedle autorytetu ONZ i współczesnej prorokini Grety Tintin Eleonory Ernman Thunberg, stanąć jak jeden mąż do wspólnego apelu. Każdy ziemianin, bez względu na różnice kulturowe, żyje przecież wraz ze światem roślin i zwierząt w tej samej biosferze! My, jako wyedukowani wedle nauk Wielkiego Równoważyciela Roberta Mullera, w globalnym masowym modelu edukacyjnym, świadomi zagrożeń dla naszej kochanej Gai powinniśmy - „zadbać o możliwie jak najlepszy zrównoważony rozwój, w którym potrzeby obecne pokolenia, mogą być zaspokajane, bez jednoczesnego umniejszania szans przyszłych pokoleń na ich zaspokojenie”/definicja Komisji Brundland/.  


Świat i wszystko, co na nim było lub się znajduje powstał jak ujawniła nasza wielka nauczycielka Stowarzyszenia Teozoficznego prorokini ruchu Nowej Ery Helena Pietrowna Bławatska (1848-1891) w wyniku Wielkiego Tchnienia (synonim teorii Wielkiego Wybuchu). W jej świętych pismach „Izyda Odsłonięta” i „Doktryna Tajemna”…, mamy to wszystko, co pojawiło się w duchowym krajobrazie nadchodzącego XX i XXI w.


Zrównoważony rozwój jest uniwersalistyczną ideą głębokiej tożsamości i połączonych źródeł wszystkich wielkich duchowych tradycji, jest drogą do budowy globalnej świątyni mądrości. Jest wizją wszechświata, jako skomplikowanej, tętniącej życiem całości, w której żaden element nie jest przypadkowy; zaś wszystkie razem podlegają prawom wieczystego ruchu lub jak kto woli wielkiej kosmicznej ewolucji.


Dzieci w adoracji Matki Ziemi, by nastał Nowy Porządek, a z nim nowy Eon Ery Wodnika powinny dać się porwać dążącym do ładu i miłości naukom światowej agendy. Nasi kapłani pragną aby nie było już wojen i różnic potęgujących cierpienie oraz wielkiej herezji odrębności.   


Ile, to krwi, łez, potu i znoju, doświadczaliśmy przez te wszystkie czasy i choć wielu z nas ciosało w gnostycznej regule kamień samodoskonalenia, to jednak ludzkość całościowo nie doszła do dobrostanu. Człowiek jako szkodnik redukował życie pod siebie, stawał się mordercą własnej matki niosąc za sobą zmieniający klimat czarny ślad węglowy. Jesteśmy jednak przy nadziei, przyszły ład musi się rodzić z bólu i z chaosu. Heglowska teza w zmaganiu z antytezą przy pomocy postmodernizmu: z pomocą relatywizmu poznawczego i moralnego (odrzucenia kardynalnej prawdy), da nam w końcu upatrzoną syntezę. Wówczas nikt już nie będzie kontestował, będzie tylko globalny aplauz i zaakceptowanie, tego wszystkiego, co przez wszystkich akceptowane już dawno być powinno!


Nie ma innej drogi do nowego wspaniałego świata jak droga przez zrównoważony rozwój. Będziemy tworzyć nową jakość, gdzie nie będzie już podziałów na kultury i cywilizacje, rasy i narody, gdzie nie będzie już nawet redukowania życia na rośliny, zwierzęta i ludzi, wszyscy bowiem jesteśmy jedną wielką jednią podlegająca normom prawnym Matki Natury.
Opiszmy na nowo Stworzenie i bądźmy nowym kosmicznym bytem, w którym wedle praw człowieka i filozofii na podwalinach szeroko rozumianego humanizmu, staniemy się pół-bogami, z uniwersalną wiarą w uniwersalną religię i uniwersalnego zbawiciela.


Musimy jak najszybciej powołać do życia, te wszystkie marzenia, które zostały spisane przez Roberta Mullera (1923-2010), który przez 40-lat swojego życia piastował wysokie stanowiska w ONZ, gdzie będąc doradcą aż trzech sekretarzy tej zacnej organizacji, był propagatorem wcielania w życie wielkiej rekonstrukcji astro-filozofii NewAge.


Nasz Wielki Kapłan ideolog, asystent Sekretarza Generalnego, agent zmian, określany także Filozofem Narodów Zjednoczonych, był bardzo płodnym bytem. Z racji tego, że przyszedł na świat tuż przy granicy Belgii z Francją, rozumiał już od dziecka, czym jest ciężkość wyznaczania ludziom granic. Przez całe lata inspirował się twórczością Alice A. Bailey (1880- 1949), która jako pisarka, nauczycielka i jedna z propagatorek ruchu New Age miała bezpośredni kontakt z eterycznym „Mistrzem Mądrości – Tibetan – Djwahl Klrul” i była żoną masona Fostera Bailey. - W młodości szanowna Bailey (jako dziewczynka) borykała się z problemami tożsamościowymi i dopiero po trzech próbach samobójczych uzyskała pomoc i olśnienie od fantomicznych przewodników duchowych. To dzięki jej m.in. przemyśleniom Robert Muller został zainspirowany do napisania „World Core Curriculum”, który stał się inspiracja modelu globalnej edukacji.

Robert Muller, znany jest także, jako laureat wielu nagród i książek: „A Planet of Hope”, „Zdecyduj”, „Dialogi nadziei”, „Eseje o edukacji”, „Pierwsza dama świata”, „Przede wszystkim: Nauczyli mnie szczęścia”, „Mój testament do ONZ”, „New Genesis”, „Shaping a Global Spirituality”, „Pragnienie bycia człowiekiem: globalny rekonesans ludzkich perspektyw w epoce transformacji”, „Czego nauczyła mnie wojna o pokoju”, „Bezpieczne przejście w XXI wiek”, „Narodziny globalnej cywilizacji, światowe szczęście i współpraca”, „3000 pomysłów i marzeń na rzecz lepszego świata”, „Sima”.  - To on podjął się też wyzwania przygotowania na rok 2000, aż 2000 marzeń i pomysłów, na temat tego jak powinien wyglądać idealny świat przyszłości. Jego geniusz dał nam w prezencie nie 2000 pomysłów i marzeń, a 7000 tysięcy, oto jest miara geniuszu tego Wielkiego Równoważyciela. 

Zrównoważona edukacja globalna, której celem jest wprowadzenie we wszystkich krajach edukacji, ku globalnemu obywatelstwu, to tylko jeden z elementów nowego zrównoważonego systemu. Dla młodych pokoleń należy bowiem skonstruować z Abraksy - Nowy Świat, tak, aby nie było już ciągłości z tym, co stare i wybrakowane, prowadzące do konfliktów, podziałów ekonomicznych i niezrozumienia potrzeb globalnego środowiska.     

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale