1 obserwujący
19 notek
12k odsłon
  1374   2

Prokuratura nie ujawni wyników sekcji zwłok Żory Korolyova.

Facebook
Facebook
Tancerz "Tańca z gwiazdami", a także znany z epizodów serialowych i filmowych ( „Kochaj i tańcz”, „Niania”, „Ojciec Mateusz”) zmarł "nagle" w grudniu ubiegłego roku tuż przed świętami.

Plotki i domysły wzbudziła prokuratura podając że ma wstępne wyniki sekcji zwłok, ale nie będzie ich udostępniać. 


„Informuję, że prokuratura dysponuje wstępnymi wynikami przeprowadzonej sekcji zwłok. Dobro postępowania, jak również rodziny zmarłego nie pozwala na ich przedstawienie. Wskazuję przy tym, że prokuratura oczekuje na ostateczną opinię sądowo-lekarską, dotyczącą przyczyny zgonu pokrzywdzonego” - powiedziała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Aleksandra Skrzyniarz. 


Według ustaleń dziennikarzy "Super Expressu", Żora zmarł na zapalenie mięśnia sercowego. „Nie mogę w to uwierzyć w to, co się stało. Spadło to na mnie, jak grom z jasnego nieba. Nikt się tego nie spodziewał. Ta śmierć wydaje się być bardzo tajemnicza. To straszne, by człowiek w tak młodym wieku zmarł. Pytam – dlaczego? Żora był bardzo wysportowany. Jawił się jako mężczyzna zdrowy, który prowadzi bardzo higieniczny tryb życia. Tacy ludzie nie powinni odchodzić” - skomentowała dla Faktu Iwona Pavlović.


Pogrzeb Żory Korolyova odbędzie się 5-go stycznia w Warszawie o czym poinformowała partnerka zmarłego tancerza:

image– Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły, ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię. Wierzcie mi – też w to nie wierzę. Długo nie uwierzę. I na ten moment to co się stało potrzebuje ciszy… – napisała na Instagramie. 
Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale