10 obserwujących
1713 notek
264k odsłony
415 odsłon

Alimenty Zamachowskiego, czyli jak legalnie zniszczyć mężczyznę - braciasamcy.pl

Wykop Skomentuj4


Czytając o alimentach, a zwłaszcza sposobach ich naliczania, normalny człowiek łapie się za głowę - o co tu chodzi? Czy to jest dom wariatów? Jak można ustalać alimenty na podstawie jednej, świetnie płatnej "fuchy", skoro w zwykłej pracy zarabia się znacznie mniej?


I jak można płacić tak gigantyczne sumy na dorosłe już dzieci? 


Alimenty dla mężczyzn, są konieczne - trzeba płacić na swoje dzieci, to oczywiste i każdy normalny i uczciwy mężczyzna to rozumie. Ale są granice którą wyznaczają zarobki ojca i zdrowy rozsądek - a dziś system alimentacyjny, jest jedną z broni, którymi niszczy się mężczyzn legalnie.


Ilu już mężczyzn się powiesiło przez to, że nie byli w stanie zapłacić wziętej z nieba kwoty alimentów, i musieli by głodować pod mostem?


Ilu jeszcze musi popełnić samobójstwo w rozpaczy, zanim coś się zmieni w naszej ojczyźnie?


Takich pytań jest znacznie więcej, a każdy kto je głośno zadaje - zostaje opluwany i oczerniany jako wariat, nienormalny, nienawidzący dzieci nieudacznik.


Za jakiś czas nikt w Polsce nie będzie się rozmnażać, i te państwo upadnie - czego nie zniszczył potop, zabory, okupacja niemiecka i sowiecka, zniszczy równouprawnienie i feminizm.


Polska upadnie bez jednego wystrzału. Sprytne. I co najśmieszniejsze (śmiech przez łzy), kobiety cieszące się z takiej możliwości zemsty na mężu, poniosą przez to największe straty. Nie będzie męża, dzieci, rodziny... nic nie będzie. Aż przyjdą brutalni ludzie ze wschodu, i doprowadzą te szaleństwo za pomocą ścinania głów do normalności.


Źródło zdjęcia i cały artykuł: https://www.pudelek.pl/artykul/120575/komornik_zajal_konto_zamachowskiego_nie_placi_alimentow_na_dzieci/


----------------------------


Moje książki i nagrania znajdziesz tutaj:

https://samczeruno.pl/sklep/


Zapraszam

Marek Kotoński

Braciasamcy.pl

Radio Samiec


------------------------------------------------------------------------------- 


Pytania proszę zadawać tu: http://braciasamcy.pl/index.php?/topic/4038-pytania-do-redaktor%C3%B3w-radia-samiec/


Forum:


http://braciasamcy.pl/

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale