Blog
puszczalski
Mareczek
Mareczek Gasnącym promykiem światła.
6 obserwujących 1099 notek 185203 odsłony
Mareczek, 11 stycznia 2019 r.

Patriarchat w praktyce, czyli społeczna zgoda na kobiecą pedofilię.

Oto straszliwy, nieludzki, patriarchalny system niszczący i gnojący kobiety, w którym 50 letni mężczyzna z 12 letnią dziewczynką budzi społeczny gniew i oburzenie (słusznie), a 50 letnia kobieta z 12 latkiem budzi uśmiechy i sympatię (szok i niedowierzanie).

A przecież w obu przypadkach mamy do czynienia z PEDOFILIĄ!

I jak to pogodzić z medialną tezą o straszliwej sytuacji kobiet? O tym jak to mężczyźni je wykorzystują i niszczą na każdym kroku?

Jedno nam wmawiają (kosztem gigantycznych pieniędzy, radio, telewizja, "autorytety" itd.), a drugie widzimy na własne oczy.

Która z rzeczywistości jest prawdziwa, a która zmyślona? Ta z ust opłacanych wodzirejów tłumu ludzkiego, czy ta którą widzimy na własne oczy?

SoundCloud - https://soundcloud.com/user-700058608/patriarchat-w-praktyce-czyli-spoleczna-zgoda-na-kobieca-pedofilie-samiecwebplOpublikowano: 11.01.2019 13:31.
Autor: Mareczek
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Witam Państwa, jestem pisarzem (do tej pory 15 książek, ale chcę napisać więcej, o ile "pisarska nerwica" pozwoli), youtuberem, blogerem. Lubię mówić i pisać o sprawach, które mnie interesują.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Harcownik Dziękuję bardzo.
  • Poproszę statystyki.
  • To już niejeden nie dał rady być na 4 etatach, i się powiesił. Brawo!

Tematy w dziale