Dzieje się..
Kidawa2020 - naturalny mujborze-lider
wśród kandydatów deMOkratycznych
zwołuje na jutro zebranie pomniejszych
liderów deMOkratycznych .
Obstawiam, że będzie zachęcać nawet nie do bojkotu,
lecz do gremialnego i medialnie hucznego
wycofania się kandydatów deMOkratycznych.
Gest w rzeczywistości nic nie znaczący,
bo są też kandydaci niedeMOkratyczni,
a więc wybory mogłyby sie nadal odbyć.
A zbojkotowanie wyborów przez deMOkratycznych
wyborców to juz czysty zysk dla straszliwego reżimu.
Jednakże patrząc na dynamikę rozwoju epidemii widać,
że najbardziej optymistyczne prognozy niestety nie spełnią się**
i wybory będą odwołane (stan wyjątkowy, albo inne rozwiązanie
prawne). Może sie okazać, że w obecnym "przedstanie" umożliwiającym wybory
trzeba poczekać tylko do uroczystego pożegnania Gersdorfowej,
a więc już tylko chwilę.
** http://www.fizykwyjasnia.pl/na-biezaco/prognozy-rozwoju-epidemii-koronawirusa/
A gdy to nastąpi, będzie za późno..
- przepadnie taaaka okazja..
Po ogłoszeniu odwołania wyborów raczej trudno
będzie je demonstracyjnie und na znak protestu zbojkotować,
kandydatów wycofać itd.. by potem móc triumfalnie rozgłaszać,
że presja ma sens, że to sukces deMOkracji, klęska reżimu i tym podobne bzdury.
A więc to ostatni moment, by wygenerować
tę propagandową fikcję, a potem
odcinać od niej medialne kupony.
medialnym biciem piany, fikcją i fejkami
(merytoryki tam zero), a więc przegapienie takiej okazji,
utrata takiego "sukcesu" byłaby dla nich dużą stratą.
PS. ależ ten czas dziwnie płynie. notka sprzed 8 dni..
https://www.salon24.pl/u/rk1/1029335,oredzie-o-sciezkach
nie ma czerwonej ścieżki, ale najbardziej optymistycznie niestety tez nie jest.
notka nic nie straciła na aktualności.
-



Komentarze
Pokaż komentarze (33)