Ronin. Ronin.
212
BLOG

Uśmiechnięta przyszłość

Ronin. Ronin. Społeczeństwo Obserwuj notkę 8

Ostatnio Premier Francji powiedział, że jednym z sukcesów europejskiej polityki migracyjnej, było nakłonienie państw Europy środkowej i wschodniej do przyjmowania nielegalnych imigrantow, tak aby problem tysięcy przybyszów z Afryki nie był jedynie problemem francuskich miasteczek. 

Stoi to w oczywistej sprzeczności z tym, co deklaruje polski Premier, mówiący o tym, że będziemy beneficjentem Paktu Migracyjnego i nie będziemy musieli przyjmować nielegalnych w Polsce. 

Komisja Europejska ma nawet mechanizm mający zabezpieczyć politykę relokacj migrantów do Polski i innych krajów regionu, aby nie uciekali z powrotem do Niemiec czy Francji. Dostaną dokładnie taki sam socjal co w Niemczech. 

Czyli znacznie więcej, niż emerytury wielu Polaków. 

I nie, to nie Komisja Europejska będzie finansować utrzymanie przybyszów, którzy przy takich dochodach raczej nie będą się garnąć do pracy, której zaczyna w Polsce widocznie ubywać.

To my wszyscy będziemy się na nich zrzucać. Z naszych coraz wyższych podatków.

A rządowe regulacje przygotowywane w ministerstwach jak te o "mowie nienawiści " są po to, żeby zakneblować niezadowolone społeczeństwo. 

I oczywiście wiem, że wielu z Was ma to gdzieś. 

Ważne, że nie rządzi PiS.

Otworzycie oczy, kiedy żeby zapewnić dzieciom bezpieczeństwo w drodze do szkoły i z powrotem, będziecie musieli zatrudnić ochroniarza jak w Paryżu, czy nie wyjdziecie wieczorem z żoną na spacer aby uniknąć agresji i prowokacji koczujących na ulicach Afrykanczyków jak w Berlinie. Że o samotnym wyjściu z domu córki czy żony na imprezę w babskim towarzystwie, nawet nie wspomnę.

Przesadzam ?

Obejżyjcie dostępne w Internecie a skrzętnie pomijane w mediach rządowych obrazki bitych, lżonych czy opluwaych w metrach większości europejskich stolic, kobiet. To nic trudnego.

I nie, nie łudźcie się. Nie obronimy Was. Choć będziemy próbować. Jesteśmy wojownikami i jak to Polacy, walkę mamy we krwi ;)

Ale Europejski Aparat Represji skutecznie zablokował protesty Niemców i Francuzów przewidując drakońskie kary za próby obrony przed agresją przybyszów ...

Dlaczego to piszę ?

Właśnie skończyłem rozmawiać z kolegą mieszkającym wraz z rodziną pod Paryżem. 

Ma dzieci w podobnym wieku jak moje. 

Po 11 latach emigracji wracają do Polski.

Ze względów bezpieczeństwa. 

Nie strategicznego. 

Osobistego. 

Zaczęli się bać o swoje życie. 

Miłego dnia.

Ronin.
O mnie Ronin.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo