Dariusz Salamon
Jeśli nie należysz do Chrystusa to gdzie należysz? Nigdzie ? Bynajmniej....
16 obserwujących
375 notek
817k odsłon
  121   1

Polska stosowała SUROWE RESTRYKCJE a i TAK byliśmy na końcu Ofiar zarazy! - Dalej! =

Naskładałeś coś w Niebieskiej Skarbonce? W SKO widać brak wpłat..:-(
Naskładałeś coś w Niebieskiej Skarbonce? W SKO widać brak wpłat..:-(

Proszę porównać statystyki krajów np Brazylii czy Indii i porównać z naszymi, oczywiście biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców!

Brazylia ma jakieś 6 x więcej ludzi od nas a Indie ponad 40 razy! No i u nas przecież mamy służbę zdrowia rozwiniętą, wodę ciepłą w domach, siedzieliśmy zamknięci w mieszkaniach itd itp.

Ponieśliśmy ogromne koszty alternatywne a rząd wypuścił podobno obligacje na 200 miliardów - zadłużyliśmy się, no był i plus bo kasa wpompowana w rynek dała kolejne świetne wskaźniki gospodarcze, szkoda tylko, że I te pieniądze trzeba będzie oddać.

Jak będzie teraz?

Zaraza nie ustąpi a wręcz przyjdą kolejne, tak jak to zapowiedziano 2000 lat temu, ale... Jest to dopiero "Początek Boleści..".

Przed nami Wielki Ucisk  "Jakiego jeszcze na ziemi nie było i jakiego już więcej nie będzie ".- Jezus. - "A dni te będą skrócone ze względu na wybranych bo inaczej nikt, by nie ocalał..". - Należysz do wymienionych przez Jezusa WYBRANYCH?

Mało masz czasu, by to zmienić i uratować siebie, żonę, dzieci... 

Bardzo mało a nie zrobisz tego szybko, chociaż jeśli będziesz rzeczywiście zmierzał w tym kierunku to może Jezus Pomazaniec to doceni i pozwoli ci ocaleć.

Z woli Ojca niebawem zrobi tutaj na ziemi porządek nie tylko z zarazą.

Mało masz czasu a nawet, zakładam w ciemno, nie posiadasz ważnego chrztu czytaj poprawnie: Zanurzenia, który jest koniecznym do zbawienia, no chyba, że Jezus żartował, gdy to OŚWIADCZYŁ Nikodemowi... 

Idź tędy a może Bóg odsłoni Ci Rzeczy zakryte:

https://www.salon24.pl/u/salamon/851196,doslownie-setki-milionow-ludzi-mniema-ze-posiada-wazny-chrzest-i-cisza-p-tym-w-mediachLubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale