0 obserwujących
23 notki
22k odsłony
  78   0

Wywiad bloggerów BLOGMEDIA24.PL Stowarzyszenie w organizacji z s

Przedstawiamy kolejny wywiad z cyklu "Twarzą w twarz ". Jest to wspólna
inicjatywa portalu www.polityczni.pl i BLOGMEDIA24.PL Stowarzyszenie w organizacji  Tym razem blogerka Maryla i  tatarstan1  rozmawiają  z  Markiem Bućko o działalności fundacji na Białorusi, polityce wschodniej rządu, Karcie Polaka, Związku Polaków na Białorusi i jej szefowej Andżelice Borys.

 Marek  Bućko jest sekretarzem fundacji "Wolność i Demokracja" i
byłym zastępcą polskiego ambasadora w Mińsku  

 

Białoruś - wywiad

 Białoruś - wywiad
nr 2399 z dnia 2008-07-07

Kolejny wywiad blogerów. Tym razem Maryla i Tatarstan gościli w Fundacji Wolność i Demokracja i przeprowadzili wywiad Marek Bućko.

 

Ukraina/ Lwowski konsulat zatwierdził już 3 tysiące Kart Polaka

Kijów/Lwów (PAP) - Już 3 tysiące osób zakwalifikowało się do otrzymania Karty Polaka w konsulacie RP we Lwowie - poinformował we wtorek PAP lwowski konsul generalny, Wiesław Osuchowski. "Jest to absolutny rekord w polskich placówkach dyplomatycznych w...

 

 

Prawda o rządzie PO - w sprawie autostrad.

 Proponuje odświeżyć sobie pamięć.

 

Sprzeczne z UE prawo zatrzymało budowę autostrad

Koniec marzeń o nowych autostradach na Euro 2012, zapowiada "Rzeczpospolita". Przez co najmniej półtora roku nie ruszy budowa żadnej drogi dofinansowywanej przez Unię Europejską, twierdzi gazeta. Okazuje się, że mamy prawo sprzeczne z normami UE.  »

 

Maryla rozmawia z Grażyną Gęsicką, minister rozwoju regionalnego w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego, posłanką na Sejm VI kadencji.

BLOGER KONTRA POLITYK

Zapis wideo rozmowy tutaj. Stenogram wywiadu wkrótce. Wywiady "Twarzą w twarz - bloger kontra polityk" są wspólną inicjatywą portalów Blog.media.pl i polityczni.pl.

 

 

http://blog.media.pl.salon24.pl/76470,index.html

 

 

 

 

 

 

 

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale