6 obserwujących
422 notki
134k odsłony
  144   0

W nocy z 12 na 13 grudnia przyszedł czas na lepsza zmianę.


Kiedy już „dobra zmiana” zdemolowała wszystkie najważniejsze organy Państwa cofając sądownictwo o pięć wieków ( lub bliżej: do epoki Volksgerichtów) pisowska większość w Sejmie obdarzyła zaufaniem pisowy Rząd którego premierem i ministrem finansów został decyzją Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego bogacz (ma miliony)i bankier (wynajęty przez Hiszpanów dopilnowania ich interesów ) Mateusz Morawiecki (aparycja skromna ,znajomości języków nie widać) syn Kornela Morawieckiego , który przez wiele lat miał i chyba ma we Wrocławiu szczególny status ,zupełnie inny niż Władysław Frasyniuk czy legendarny Waldemar Frydrych – twórca pomarańczowej alternatywy i krasnali.
Morawiecki młodszy – po dwóch latach to już widać – ma skłonność do myślenia ahistorycznego i irracjonalnego.Np. chce zburzyć Pałac Kultury i przywrócić w Polsce chrześcijaństwo. Oczywiście może potrafi czego p.Szydło nie potrafiła. Wątpię.
W rządzie Morawieckiego nadal zasiada osobnik niewątliwie jakoś handicaped ,którego ministrowanie stanowi obrazę dla wszystkich prawdziwych – bo i tych z natury inteligentnych i tych tylko wykształconych i zwyczajnie mądrych chłopów – polskich patriotów.
13 grudnia 2017 roku (to środa ,nie niedziela)Polacy obudzili się w tej samej załganej pisowskiej rzeczywistości ,w której położyli się spać we wtorek.
In God we trust.

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale