44 obserwujących
327 notek
262k odsłony
  4501   6

Ameryka w uścisku komunistycznej lewicy-polemika z markiem w.-widziane z USA

Znowu zostałam zmuszona do tekstu polemicznego z czołowym analitykiem salonu24 niejakim markiem w., który to popełnił kolejny tekst o Ameryce, produkując w każdym zdaniu tyle bzdur, że ktoś kto to czyta, może to wziąć na poważnie, tak jak Jarosław Kaczyński bierze na poważnie książki dochtora Jacusia Bartosiaka. Jest to mniej więcej ten sam poziom życzeń. A może strategos nad strategosami, jakiego świat nie widział, czyta analizy mareczka w? Więc nie należy się dziwić ostatniej wypowiedzi strategosa który w Rzeszowie stwierdził, że kampanię antyszczepionkową w Polsce koordynuje KGB od lat osiemdziesiątych XX wieku, zaś mareczek w. każdą krytykę swoich tekstów, dopatruje się tylko w agenturze rosyjskiej.

Ponieważ ja wielokrotnie oświadczałam że jestem rosyjską agentką, zadaniowaną przez samego Władimira Władimirowicza, więc dla mareczka w. sprawa jest jasna.

Pan Marek w. powiela po raz kolejny sen neokonów o Wielkiej Ameryce, którą to wizją zakadzili Ronalda Reagana, oraz kolejnych prezydentów aż do Joe Bidena. Neokoni, którzy do dzisiaj mają główny wpływ na politykę zagraniczną USA, tak naprawdę mieli na myśli nie wielkość Ameryki, tylko Wielki Izrael, zaś Ameryka była dla neokonów tylko narzędziem do realizacji tego celu.

Dzisiaj już wiemy, że sen o wielkim Izraelu, a tym bardziej o Wielkiej Ameryce można spokojnie włożyć między bajki. Około miesiąca temu miało miejsce wielkie wydarzenie na Bliskim Wschodzie, które w zasadzie wpisało już Izrael na straty. Iran uderzył z terytorium Syrii rakietą bardzo skutecznie w izraelski ośrodek atomowy, pokazując światu że Izrael jest bezbronny i odesłał system Żelaznej Kopuły na złom. Następstwem tego wydarzenia była tzw. kolejna palestyńska intifada, którą Izrael sromotnie przegrał przede wszystkim w wymiarze propagandowym, czego następstem było odsunięcie od władzy Netanjahu.

Ameryka jeszcze widowiskowo popiera Izrael, ale już nie ma pieniędzy na kolejne wojny w interesie syjonistycznego państwa. Ostatnim prezydentem, który chcial uratować syjonistyczny i skrajnie rasistowski reżim w Izraelu był Donald Trump. Z drugiej strony Trump chciał odbudować potęgę gospodarczą Ameryki, ale tu zdecydowanie przegrał walkę z kapitalizmem korporacyjno-finansowym, a wraz z nim przegrała cała Ameryka. Joe Biden jest prezydentem przede wszystkim nie Ameryki, tylko wąskiej grupy ludzi, którzy są przedstawicielami kapitalizmu korporacyjno-finansowego. To oni dyktują Bidenowi co ma robić. Efektem tego będzie wprowadzenie pieniądza cyfrowego, oraz wprowadzenie dla wszystkich obywateli tzw. podstawowego dochodu. W razie pańskiego nieposłuszeństwa po ich uważaniu odbiorą Panu ten dochód. I co im Pan wtedy zrobi? Może im Pan naskoczyć. A jeśli się Pan zaszczepił, po prostu Pana ot tak sobie wyeliminują fizycznie. Powodem pańskiego wyłączenia będzie jakaś modna choroba , o ile jeszcze będą czuli jakąkolwiek potrzebę tłumaczenia się.

Miał Pan dosyć wymowny przykład toczącej się wojny pomiędzy obozem Trumpa, a korporacjami podczas ostatniej kampanii wyborczej, gdzie po stronie komporacji opowiedziało się sądownictwo na wszystkich szczeblach, oraz giganci technologiczni i finansowa gangsterka. Rażącym dowodem ogromnej korupcji amerykańskiego sądownictwa było zaakceptowanie około 100 tys. głosów nieboszczyków na rzecz Joe Bidena, podczas gdy Trump nie otrzymał ani jednego głosu z zaświatów. Inną bulwersującą sprawą było stwierdzenie sędziego federalnego z Pensylwanii, że dla niego zeznania świadków pod przysięgą nie są żadnym dowdem w sprawie. Sędzia ów poszedł znacznie dalej niż prokurator Wyszyński z czasów stalinowskich, kiedy to przynajmniej starano się zachowywać pozory legalnego procesu sądowego.

Obecnie największymi problemami dla obecnych władz, nie jest wcale naprawa gospodarki, ale walka z białą supremacją oraz wprowadzanie w życie za wszelką cenę tzw. teorii rasy krytycznej. Oznacza to walkę z terroryzmem wewnętrznym, oczywiście koloru białego, cokolwiek się pod tym pojęciem kryje. Ja sama jestem rasy kaukaskiej czyli białej, więc jestem domniemaną i potencjalną terrorystką wewnętrzną. Usiłowałam doszukać się kryteriów i przepisów które to w chwili obecnej definiuje ekipa Bidena, ale nigdzie nie można tego znaleźć. Czyli mogą mnie aresztować tylko i wyłącznie za mój kolor skóry. Walka dopiero się rozpoczyna i jak sądząc z oświadczeń urzędników departamentu sprawiedliwości oraz FBI, która będzie traktowana priorytetowo i super poważnie.

Kolejną sprawą która wyróżnia obecną ekipę, to wprowadzanie w życie tzw.teorii rasy krytycznej. W praktyce przynajmniej do tej pory, sprowadza się to do zrónania parytetów rasowych pod względem zatrudnienia. Pańskie kwalifikacje, doświadczenie i uniejętności nie są decydujące w przyjęciu do pracy. Decyduje pański kolor skóry, przy czym rasa kaukaska jest pomijana w stopniu maksymalnym jeśli chodzi o przyjęcia na stanowiska federalne czy stanowe. Również zakłady pracy sa zmuszane do przyjmowania pracowników według tych parytetów. Następnym kryterium jest rodzaj pańskiego zboczenia seksualnego. Im bardziej jest Pan zboczony, tym ma Pan większe szanse na dostanie pracy. Dla heteroseksualnych nie ma miejsca. Chyba że na szarym końcu.

Lubię to! Skomentuj72 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka