7 obserwujących
41 notek
25k odsłon
  225   0

Do zobaczenia w nowych, lepszych czasach

Wczorajsze wystąpienie pana premiera Morawieckiego w PE, jest definitywnym początkiem końca rządów PiSu. Tak więc przed nami kilka, maksymalnie kilkanaście, miesięcy niesamowitego PiS-wzmożenia, które będzie epatować nieludzką wręcz głupotą usiłującą wybronić PiS od nieuchronnej klęski. Głupotą bezwzględną, często wulgarną i chamowatą, ogólnie mówiąc, wielce nieprzyjemną. 

A po pobieżnym przeglądzie moich wpisów tutaj na Salonie24, doszedłem do wniosku, że na temat bieżączki PiSowskiej, tego co PiS rządząc czyni, napisałem już wszystko. Zresztą od wielu tygodni czuję znużenie pisania w kółko tego samego, na w kółko te same tematy. A wczorajsza dyskusja w PE potwierdziła w stu procentach wszystko to, co napisałem, więc chwilowo - wystarczy.

Po prostu nie ma już sensu przebijać się przez zalew PiSowskiej propagandy, niedorzecznej i nudnej jak flaki z olejem, podawanej najczęściej w wulgarny, chamski sposób. Do tego propagandy formacji politycznej schodzącej z tego świata. Wczoraj wykazano jasno i bezwzględnie, że PiSim nie ma racji bytu, kwestią jest jeno droga/sposób PiS-upadku. A to jak PiS upadnie, to już nie ma żadnego znaczenia. Temu upadkowi można się owszem przyglądać, ale uczestniczyć w nim - już niekoniecznie.

Istnieje prawdopodobieństwo, że wydarzy się coś, co będzie warte wpisu notkowego, czy komentarza. Tyle, że musiałoby być to faktycznie coś spektakularnie odmiennego niż wszystko, co dotychczasowe. Coś absolutnie innego, niż kolejna zmiana w PiS-rządzie, w PiS-koalicji, czy nowa bezsensowna PiS-ustawa, czy jakaś tam kolejna PiSia zagrywka, czy inna tam odezwa.

Zapewne taką okazją będą wybory parlamentarne,
...a po nich już będzie normalnie. I jeżeli Salon24 upadek PiSu przeżyje, to będzie całkiem fajnym miejscem do dyskusji o miejscu Polski i Polaków w Unii Europejskiej i o przygotowaniach do ukonstytuowania się Federacji Europejskiej.

A póki co, pozdrawiam wszystkich i...

Do zobaczenia
 w nowych, lepszych czasach.

Soroka.

 

Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale