TVP przygotowało niespodziankę dla kibiców. Na ten mecz czekały miliony ludzi

Autorstwa Adrian Grycuk - Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=43413191
Autorstwa Adrian Grycuk - Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=43413191
TVP znów pokaże finał amerykańskiej ligi NFL, tzw. Super Bowl. Podobnie jak w zeszłym roku widzowie będą mogli podziwiać widowisko w otwartym kanale TVP Sport. Sprawdźcie, kiedy odbędzie się transmisja na żywo z finału ligi NFL.

Finał NFL, jednej z największych lig sportowych na świecie zostanie rozegrany 13 lutego 2022 roku. Fanom futbolu amerykańskiego finał NFL znany jest jako Super Bowl. Na całym świecie co roku ogląda to wydarzenie ponad 100 milionów widzów. W zeszłym roku po wieloletniej przerwie TVP znów przeprowadziła transmisję na żywo Super Bowl. W tym roku Telewizja Publiczna także wykupiła prawa do transmisji finału NFL, który będzie 56. odsłoną tego wydarzenia.

Super Bowl LVI w TVP Sport. Finał NFL na żywo w Telewizji Publicznej - kiedy transmisja?

Super Bowl LVI odbędzie się w nocy z 13 na 14 lutego, a polscy widzowie będą mogli podziwiać wydarzenie na kanale TVP Sport. Choć Telewizja Publiczna nie ogłosiła jeszcze oficjalnie transmisji, to w dostępnej ramówce widnieją już pozycje bezpośrednio związane z wydarzeniem. W finale NFL zmierzą się zespoły mistrza konferencji NFC oraz mistrza konferencji AFC. Obie drużyny nie zostały jeszcze wyłonione. Początek transmisji w TVP Sport zaplanowano na 23:45 - wtedy startuje studio meczowe, natomiast sam mecz finałowy NFL ruszy 25 minut po północy czasu polskiego.

Super Bowl to nie tylko widowisko sportowe - to wielkie show z udziałem celebrytów i artystów. Co roku na finale NFL występują największe gwiazdy muzyki. Nie inaczej będzie w tym roku. Na Super Bowl wystąpią Dr. Dre, Eminem, Kendrick Lamar, Mary J. Blige oraz Snoop Dogg.

Ubiegłoroczna transmisja finału ligi NFL w TVP była powrotem do nadawania tego wydarzenia po raz pierwszy od 30 lat.

SW

Czytaj: 


Lubię to! Skomentuj15 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale