Konfederacja
56 min ·
Sondażowa ciekawostka. Zdecydowanie NAJWIĘCEJ osób pracujących jest wśród elektoratu ✅#Konfederacja, z kolei najmniej wśród ❌PiS i Lewicy.
Źródło: IPSOS, PKW, GUS, wyborcza.pl

Witek Zabiegała
I dlatego w sondażach "ulicznych" firmy Kantar, notowania Konfederacji są o 3-4% niższe niż w sondażach telefonicznych tej samej pracowni (w ulicznych zwykle 5-6%, a w telefonicznych 8-9%) - wyborcy Konfederacji nie szwendają się po ulicach, bo albo pracują, albo studiują, albo prowadzą firmę, zamiast żyć z pieniędzy innych. Warto tym pamiętać i czytać dokładnie opis metody badania,bo ta sama nazwa pracowni sondażowej bywa myląca.
98
· Odpowiedz
· 44 min
---------------------------
Kuba Rusinek
Witek Zabiegała
logiczna interpretacja, faktycznie coś w tym jest
https://nczas.com/2021/04/25/ten-sondaz-jest-inny-niz-wszystkie-konfederacja-zdecydowanym-liderem-pis-na-szarym-koncu/?fbclid=IwAR1IFcOtPTDAOsEQWJVLfGb0dHOM8sgJD_vo7AEAGx-SBcyh_sgJzauCuu8
Inne tematy w dziale Polityka