25 obserwujących
868 notek
230k odsłon
  442   2

Polacy jeszcze nie widzą że nas chcą usunąć robią to delikatnie.. Żeby się nikt nie połapa

NA ZASADZIE UDOSTĘPNIENIA Z INTERNETU


Mieczysław Maj
Grzegorz Braun
image

]Sławek Sławomir
Krystyna Panek Solka
Polacy jeszcze nie widzą że nas chcą usunąć robią to delikatnie.. Żeby się nikt nie połapał nie dajcie się niczemu.. ❤️❤️ Oto przykład z książki Bilderberger Jacques Attalli z 1981 roku:
„Przyszłość będzie polegała na znalezieniu sposobu na zmniejszenie populacji… Oczywiście nie będziemy w stanie dokonywać egzekucji ludzi ani budować obozów. Pozbywamy się ich, każąc im wierzyć, że to dla ich własnego dobra… Znajdziemy coś lub spowodujemy, pandemię wymierzoną w określone osoby, prawdziwy kryzys gospodarczy lub nie, wirus atakujący osoby słabe lub starsze, to nie ma znaczenia słabi i starsi ulegną temu. Głupi uwierzą w to i poproszą o leczenie. Zadbaliśmy o to, aby przeprowadzić zabieg panoramiczny, zabieg, który będzie rozwiązaniem. Selekcja ludzi, którzy zamiast mózgu mają telewizor będzie zatem dokonywana sama: pójdą sami do rzeźni ”.
Nie dziwi was fakt, że nadal szcz€pią tą samą szcz¥pionką ludzi na wirusa którego już dawno nie ma bo zmutował? ???????? Przypominam, że szcz€pionka została warunkowo dopuszczona na rok czasu a badania kliniczne tego preparatu kończą się dopiero w 2023 roku!!! Bierzecie udział w eksperymencie medycznym za który nie bierze odpowiedzialności ani producent ani rząd...???? Lajkować i udostępniać dalej!!!????

Lubię to! Skomentuj29 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale